40 Classic

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
retro

Připravte se na zážitek, který vás dostane do varu rychleji nežli DJ na párty! 40 Classic od společnosti Casimi je ten pravý hrací automat pro všechny, kteří se chtějí vyhnout špatné náladě elegantním úhybným manévrem.

40 Classic září diamanty

Tento pětiválcový online automat má 40 linií a působí jako VIP vstupenka do světa, kde se diamanty lesknou ve třech barvách a BAR symboly znamenají automatickou pozvánku na výherní přípitek.

A co teprve sedmičky! Každý hráč dobře ví, že sedmičky jsou to pravé casinové potěšení. Červené, modré, každá barva má svou cenu, ale všechny dohromady vám slibují pořádnou zábavu. Při pohledu na 5 modrých sedmiček s desetinásobkem vkladu a nebo na 5 červených sedmiček s patnáctinásobkem výhry pocítíte adrenalinový rauš!

40-classic-cesky-online-automat-velka-vyhra

Kolo štěstí – bonus, který mění hru

Ale pořádně se držte, tohle je teprve začátek. Na válcích tohoto automatu se točí také skryté diamanty v podobě Kola štěstí. Tři Scatter symboly znamenají, že se dostáváš do bonusové hry s free spiny. Počet free spinů určí právě Kolo štěstí – může jich být 9 až maximální počet 21. A to už je pořádná nálož!

Během bonusových kol ti Wild symbol zdvojnásobí každou výhru, takže každý spin může být skutečně osudový.

Jste připraveni žít si diamantovou jízdu plnou luxusu, adrenalinu a šancí na mega výhry? Chcete se potěšit kombinací klasického vzhledu a moderní hratelnosti? Český automat 40 Classic je tu, aby vás dovedl k čiré radosti. Roztočte to a užívejte si!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty