Bomberos Fire Department

7
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
dobrodružné

Toužili jste v dětství po tom stát se hasičem? Pokud ano, automat Bomberos je pro vás jako dělaný. Ve španělštině totiž slovo Bomberos znamená hasiči. Za automat je zodpovědná společnost Casimi a dobrou zprávou je, že se jí povedl.

Automat Bomberos a základní hra

Online slot využívá tradiční hrací plochu s pěti válci a třemi řádky. Ve chvíli, kdy hru spustíte, přivítá vás hlášení o požáru a zvuk sirén. Oheň se rozhořel a je čas ho uhasit. Na hracím roštu je položeno hned dvacet výherních linií, na které se budete snažit skládat dostatečný počet stejných symbolů. Těch je zde celkem deset různých tipů.

Jedná se o šest číslic ozdobených například hasičskou hadicí, hydrantem nebo přilbou. Kromě toho jsou zde obrázky tří hasičů a jedné hasičky. Dva z nich umí dokonce přinášet výhry i v případě kombinace obsahující pouhé dva symboly.

bomberos

Speciální symboly a funkce automatu Bomberos

Vývojáři zahrnuli do hry celkem dva speciální symboly. Jedná se o Wild symbol, který jako ostatní vždycky nahrazuje všechny ostatní herní symboly. Skvělé na něm je to, že v případě, kdy je symbol součástí výherní linie násobí výhru dvakrát. Platí to přitom pro každý z nich. Jinými slovy dva Wild symboly ve výherní linii znamenají čtyřnásobek výhry atd.

Druhým speciální symbolem ve hře je Scatter symbol v podobě požární sirén, který aktivuje bonusovou hru v podobě volných zatočení. V jejich průběhu platí, že po každém dosažení výherní kombinace následuje Respin.

Obecně lze Bomberos jedině doporučit všem hráčům, kteří mají rádi originální náměty a témata v kombinaci se skvělým technickým zpracováním.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty