Boofa Treasures of Nile

3
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Apollo Games
Téma hry
fantasyhistorické

V Boofa Treasures of Nile vás čeká odhalení nejhlubších tajemství ukrytých v pokladech, které skrývá majestátní Nil. Téma starověkého Egypta není ve světě online automatů nic nového, ale tvůrci z Apollo Games se s ním vypořádali naprosto skvěle. Přidejte se k nám a uvidíte!

Připravte se na bonusy, které vám pomohou navýšit výhry

Boofa Treasures of Nile má 5 válců a 10 výherních linií. Vedle obvyklých symbolů budete na rážet na symboly plné egyptské symboliky. Bonusové funkce jsou v tomto výherním automatu naprostou samozřejmostí. A jakmile se dostanou ke slovu, pořádně to zacinká.

Symbol Wild má podobu Knihy a ve hře pomáhá hned dvěma způsoby. Nejenže nahradí jakýkoliv chybějící symbol na hracím poli, ale pakliže získáte najednou tři symboly Wild, aktivuje se bonusová hra s Free spiny. Během nich bude náhodně vybrán klíčový symbol ve hře, který se po vytočení v bonusové hře roztahuje na celý válec. A to znamená větší a častější výhry.

Boofa Treasures of Nile

Kolo štěstí v Boofa Treasures of Nile

Pokud objevíš alespoň tři oranžové symboly ASET, odemkneš dvě bonusové hry. Ty mají podobu Kola štěstí. První Kolo štěstí ti určí jednu z patnácti možných výher. Druhé Kolo štěstí určí, kolikrát výhru z prvního Kola znásobíš (maximum je 5×).

Dalším bonusovým symbolem je brouk Scarab. Stačí na hracím poli chytit tři Scaraby a dostáváte se do minihry. V minihře se ti objeví 7 velkých brouků, ze kterých si vybíráte jednoho. Ten vám odkryje výši vaší výhry.

Proč si zahrát Boofa Treasures of Nile?

Boofa Treasures of Nile není obyčejný hrací automat. Jedná se o online automat se skvělým zpracováním a požehnaným množstvím bonusů. Pokud máte rádi pořádné výhry, potom byste si na ně mohli přijít právě tady. Vyzkoušejte, zdali vám na tomto výherním automatu štěstí přeje, při hře zdarma!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty