Buffalo Race

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Casimi
Téma hry
dobrodružné

Jezdit lovit do Afriky zvířata už naštěstí vyšlo u většiny lidí z módy. Mírumilovná výprava na savanu ale rozhodně stojí za to a pokud má podobu zábavného výherní automatu, pak jenom dobře. A právě proto je zde Buffalo Race.

Širé africké pláně

Automat Buffalo Race využívá trochu netradičně velkou hrací plochu se šesti válci a čtyřmi výherními liniemi. A co víc, vývojáři z Casimi Gaming na tuto rozlehlou savanu položili maximální počet výherních linií, aplikovali tedy systém, který se často označuje jako criss-cross. Výherních linií je zde díky tomu plných 4096.

Symboly, které se na válcích objevují, jsou typicky africké. Najdete zde žirafu, slona, hyenu či krále zvířat, tedy lva. Nechybí samozřejmě ani buvol, který dal celé hře koneckonců jméno. Obrázkové symboly potom doplňuje pět stylizovaných symbolů. V průběhu hry zní hráčům do ucha tradiční africké rytmy, což pomáhá budovat atmosféru.

buffalo race

Speciální symboly a funkce hry Buffalo Race

Nabídka speciálních funkcí zahrnuje dva běžně používané bonusové symboly. Tím prvním je Wild symbol nahrazující všechny ostatní herní symboly. Druhým speciálním symbolem je Scatter symbol, který aktivuje volná zatočení. Jejich maximální počet může být plných 100.

V průběhu free spinů navíc platí, že Wild symboly přidávají kromě své původní funkce i schopnost násobitele. I v průběhu zatočení zdarma mohou pak opět padnout další Scatter symboly, které vám přidají další free spiny.

Celkově jde tedy o zábavný a velký online automat s atraktivním námětem a dostatečnou nabídkou speciálních symbolů na to, aby vás zabavil na delší dobu.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty