Crazy Weather

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
fantasypříroda

Výherní automat Crazy Weather od společnosti Casimi patří k těm vůbec nejoriginálnějším. Celý automat je totiž zpracován do podoby televizní předpovědi počasí. A nepřijdete ani o sympatickou rosničku.

Co říká předpověď

Vývojáři od společnosti Casimi se tentokrát rozhodli pro pětiválcovou hrací plochu se třemi řádky. Nastaveno je na ní celkem 20 výherních linií. Tyto linie jsou však na rozdíl od většiny ostatních automatů vyhodnocovány nejen zleva doprava, ale i zprava doleva. Hráčům se tak otevírá mnohem více možností.

Pro všechny běžné hrací symboly platí standardní pravidlo, minimální počet symbolů výherních kombinaci jsou tři. Co se podoby symbolů týká, těch běžných je celkem devět. Tři z nich mají podobu číselného vyjádření teploty, šest jich potom představuje obrázkové vyjádření charakterů počasí. Mlha, bouřky, déšť, polojasno…nic z toho tady nechybí.

crazy weather

Speciální symboly a funkce automatu Crazy Weather

Na automatu se mohou objevit celkem dva typy Wild symbolu. Prvním z nich je slunce zjevující se na posledním válci. Druhým je sněhová vločka, která patří na první válec. Oba dva jako tradičně nahrazují ostatní symboly. Když se jim to povede, spustí se navíc Respin. Při něm se Wild symboly posunou o jedno políčko, vločka směrem doprava, slunce směrem doleva.

Pokud se vám poštěstí a oba Wild symboly se na ploše někde srazí, spustí se bonusová hra. Ta zde má podobu deseti volných zatočení, při nichž se navíc může pokaždé až sedm symbolů proměnit na Wild symboly.

Dalším speciálním symbolem automatu Crazy Weather je Mystery symbol vypadající jako kompas. Zjevovat se může na třech prostředních válcích a ve chvíli, kdy jej na ploše uvidíte třikrát, těšit se můžete na speciální bonusovou výhru. A zmíněná rosnička? Ta vždy stojí vedle hrací plochy. Je přitom animovaná, a dokonce i namluvená. Až člověk občas zapomene na to, že se nedívá na skutečnou předpověď počasí.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty