Egypt Quest

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
pohádkovésezónní

Do Egypta vyráží každoročně trávit svoji dovolenou celá řada Čechů. Je přitom velká škoda, že řada z nich se spokojí s lehátkem u hotelového bazénu a nevyrazí zkoumat jedinečnou minulost starého Egypta. Naštěstí je to možné i prostřednictvím Egypt Quest od společnosti Casimi.

Exkurze v egyptském muzeu

Expozice tohoto muzea má celkem pět válců se třemi řádky. Výherních linií je na tomto roštu nastaveno celkem dvacet. Velkým lákadlem automatu Egypt Quest jsou potom symboly, které se na něm vyskytují. Je jich tu devět. A jak vypadají? Jsou to graficky krásně zpracované starověké motivy a hieroglyfy. Některé z nich poskytují spíše symbolické výhry, ty nejcennější mohou ale znamenat výhru ve výši až 25násobku sázky. V případě dosažení výhry, symboly, které se na ní podílely zmizí a na jejich místo spadnou shora nové. Díky tomuto hernímu prvku budete mít možnost ještě navýšit svoji výhru.

egypt quest

Speciální symboly a funkce automatu Egypt Quest

V muzeu Egypt Quest nechybí ani speciální symboly. Červený drahokam zde hraje roli Wild symbolu a nahrazuje všechny ostatní běžné obrázky. Vedle něj je zde i Scatter symbol, který vám může padnout na prvních třech válcích. Pokud se tak stane a vy si skutečně vytočíte tři tyto modré drahokamy, těšit se můžete na volná zatočení. Jejich počet je určený součtem čísel, které se u symbolů nachází. Minimálně jich může být šest, maximálně jich může být patnáct. V průběhu bonusové hry jsou navíc aktivovány násobitelé.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty