Hot to Burn Hold & Spin

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
ovocné automaty

O vynikajícím ovocném automatu Hot to Burn už jste možná slyšeli. V našich nejžhavějších novinkách však najdete ještě jednu jeho variantu. Tu si také připravila společnost Pragmatic Play a nese název Hot to Burn Hold & Spin. Chcete se dozvědět, jak se liší od základní hry? Pokračujte ve čtení!

Ovocná klasika zůstává i v Hot to Burn Hold & Spin

Ve hře Hot to Burn jsme oceňovali především její klasickou mechaniku a velice povedené zpracování. Všechna tato pozitiva si zachovala i varianta Hot & Spin. Jestliže se vám tedy původní hra líbila, její nástupkyně vás bude bavit minimálně stejně.

Ve hře Hot to Burn Hold & Spin na vás čeká 5 válců s celkem 20 výplatními liniemi. Na ně budete za záře plamene skládat ovocné symboly typu třešně, pomeranče, švestky, jahody nebo melouny. Nechybí ale ani symboly Barů a sedmiček vyplácejících nejvíc a těšit se můžete také na symbol Wild.

RTP hry Hot to Burn Hold & Spin je nastavena na 96,7 %, takže se v tomto ohledu od původní pecky nijak neliší. Nepřijdete ani o zlatou hvězdu coby Scatter symbol, která vyplácí kdekoliv na hracím poli. Výhra za něj přitom záleží na tom, kolik jich získáte. Za 5 si totiž připíšete hned 100× svou sázku. Hlavním rozdílem je však funkce Hold and Spin.

Hot to Burn Hold & Spin

Jak funguje Hold and Spin funkce?

Jak napovídá sám název automatu, největší změnou doznal Hot to Burn prostřednictvím funkce Hold and Spin. V ní hrají roli symboly peněz: diamanty, žhavé slunce a vyhořelé slunce. U nich jsou vždy uvedené konkrétní finanční částky.

Pokud se vám podaří získat 5 těchto symbolů, spustí se funkce Hold and Spin. Při ní se přesunete do speciálních válců, kde zůstanou na místě pouze symboly spouštějící funkce. Zde dostanete k dispozici 4 volná roztočení zbývajících pozic. Jestliže se vám podaří získat další symbol peněz, počet roztočení se obnoví.

Po konci Hold and Spin funkce získáte coby výhru součet všech částek uvedených u symbolu peněz. Jestliže zaplníte celé pole symboly, spustí se speciální Kolo peněz, kde si můžete vytočit až 5000× svou sázku. Po roztočení kola Hold and Spin funkce končí.

Hot to Burn Hold and Spin nabízí žhavou klasiku s pořádným teplem navíc

Hra Hot to Burn se mi osobně velmi líbí, ale s funkcí Hold and Spin dostává ještě zajímavější nádech. Ať už se vám podaří spustit Kolo peněz nebo ne, výhry v Hold and Spin jsou opravdu vysoké a často překračují základní hru. Pokud máte rád Hot to Burn, Hold and Spin si jednoduše zamilujete.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty