22. 2. 2024
2 min. čtení

Kde si dnes na fotbal vsadíte s bonusem?

Dnešní večer bude patřit zápasům fotbalové Evropské ligy. Do bojů zasáhne i pražská Sparta a postup pro ní není vůbec daleko. Kromě toho se představí i AS Řím nebo třeba AC Milán. Ať už zvítězí kdokoli, vy si můžete připsat zajímavý bonus hned ve dvou sázkovkách najednou.

Benefity v SynotTip

Jako první vám představíme dnešní nabídku sázkové kanceláře SynotTip. Pokud si vsadíte AKO tiket v hodnotě minimálně 200 Kč obsahující potřebné zápasy Evropské ligy, máte na dosah 100 benefit bodů SynotTip.

Na tiketu se musí objevit zápasy SPARTA PRAHA – GALATASARAY, AS ŘÍM – FEYENORD a RENNES – AC MILÁN. Celkový kurz pak musí být alespoň 3. Pravidla můžete splnit dnes do 18:45.

Nabídka v MerkurXtip

U konkurence se budou nadělovat rovnou pravé peníze. Za tiket v hodnotě alespoň 50 Kč vás totiž čeká bonus 50 Kč na herní konto. Sázky přitom nejsou nijak omezeny pouze na fotbalová utkání. Na výběr máte celou nabídku kurzů MerkurXtip. Pro připsání bonusu je pouze třeba ho aktivovat, a následně vytvořit tiket s kurzem alespoň 1.95, který bude vyhodnocen do dnešní půlnoci.

V obou zmíněných sázkovkách platí, že můžete s jedním účtem sázet na sportovní utkání i točit herní automaty. Pokud vás zajímá i toto téma, můžete si na našem webu prohlédnout to nejnovější ze světa českých online casin. Přejeme vám mnoho šťastných tiketů!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách