Loterie Mini renta od Sazky.

Mini Renta

3 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
365.000
Cena tiketu
10
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAGoogle PayApple PayBankovní převodPobočka

Mini verze oblíbené loterie je tady! Pojďte se s námi podívat na to, co vám přináší loterie Mini Renta od Sazky a co v ní můžete vyhrát. V detailu níže najdete kompletní informace o ceně, výhrách, pravděpodobnosti, principu hry a mnohem více.

Podrobnosti o loterii Mini Renta

Už v detailu Extra Renty se můžete dočíst o tom, že jde o jednu z těch mladších loterií u Sazky a je to pravda. Ale pokud je Extra Renta jedna z mladších, pak Mini Renta je jednou z nejmladších loterií. Vznikla totiž teprve v roce 2023 a jde o takovou menší verzi Extra Renty (viz bod níže).

Jaký je rozdíl mezi Extra Rentou a Mini Rentou

A právě proto, že Mini Renta vznikla jako dceřiná loterie Extra Renty, tak si tady tyto dvě loterie porovnáme. V tabulce níže naleznete všechny informace o obou loteriích přehledně sepsané tak, aby byly na první pohled patrné rozdíly, které loterie rozlišují.

Jaké jsou tedy rozdíly mezi loteriemi Extra Renta a Mini Renta?

Extra Renta Mini Renta
Slosování 2 × týdně Každý den
Cena 25 Kč / 50 Kč za sloupec 10 Kč za sloupec
Velikost sázenky 4 sloupce 16 sloupců
Výhra 100 000 nebo 200 000 Kč/měsíčně 1 000 Kč/denně
Délka vyplácení výhry 20 let Rok
Výhra celkem 24 000 000 Kč/48 000 000 Kč 365 000 Kč

Jaký je princip hlavní hry loterie Mini Renta od Sazky?

V hlavní hře loterie Mini Renta vás čeká pouze jedna množina čísel, z níž budete svou číselnou kombinaci vybírat. Tahle číselná množin a obsahuje čísla od 1 do 24 a vaším úkolem je vybrat si z nich svých sedm čísel.

Princip vyplnění sázenky je pak jednoduchý – pro správně vyplněný sloupeček si musíte vybrat a zaškrtnout pouze těchto sedm čísel, samozřejmě i u Mini Renty (stejně jako i u většiny jiných loterií) platí, že se vybraná čísla v rámci jednoho sloupečku nesmí opakovat. Ve chvíli, kdy máte svá čísla zvolená, tak můžete buď přejít k placení, nebo jich vyplnit více. Celkem můžete na jedné sázence Mini Renty vyplnit až 16 sloupců.

Mini Renta nenabízí žádnou vedlejší hru.

sazenka_mini_renta_sazka

Výherní tabulka hlavní hry Mini Renty

Už za tři uhodnutá si u Mini Renty ulovíte výhru. Nejde tedy o opravdovou výhru, spíš o návrat vkladu, ale i to stojí za to. Pro jackpot v této loterii musíte uhodnout všech sedm vsazených čísel. A jaký, že je jackpot? U Mini Renty vás v prvním výherním pořadí čeká výhry v podobě renty vyplácené 1 000 Kč/denně po dobu jednoho roku!

Tabulka – výhry v loterii Mini Renta

Výherní pořadí Mini Renty Počet uhodnutých čísel Výhry v Mini Rentě
1. pořadí – Jackpot 7 1 000 Kč denně na 1 rok
2. pořadí 6 1 000 Kč
3. pořadí 5 100 Kč
4. pořadí 4 20 Kč
5. pořadí 3 10 Kč

Pravděpodobnost výhry hlavní hry Mini Renty

Jaká je šance, že vyhrajete Mini Rentu? Pojďte se na to s námi podívat v tabulce níže, kde najdete mimo jiné i porovnání s loterií Extra Renta, která funguje na stejném principu.

Tabulka – porovnání pravděpodobnosti v Mini a Extra Rentě

Výherní pořadí Mini Renty Počet uhodnutých čísel Pravděpodobnost výhry v Extra Rentě
1 ku
Pravděpodobnost výhry v Mini Rentě
1 ku
Výhry u Mini Renty
1. pořadí – Jackpot 7 4 272 048 346 104 1 000 Kč denně na 1 rok
2. pořadí 6 23 473 2 908 1 000 Kč
3. pořadí 5 626 121 100 Kč
4. pořadí 4 47 15 20 Kč
5. pořadí 3 8 4 10 Kč

Cena loterie Mini Renta

Samozřejmě nevynecháme v našem detailu loterie ani cenu, za kterou si tuhle hru můžete užít. Obzvláště u této loterie by to byla opravdu škoda, protože Mini Rentu si můžete zahrát už za pouhých 10 korun!

Ceny Mini Renty:

  • Sloupeček v loterii Mini Renta — 10 Kč
  • Plná sázenka Mini Renty — 160 Kč

Kde a jak si vsadit sázenku Mini Renty?

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že byste si rádi vsadili sázenku do Mini Renty, tak máte tři možnosti, jak to udělat.

První možností je vsadit si na prodejním místě Sazky. Prodejních míst Sazky je v republice více než dost, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste nějaké nenašli i poblíž vás, vaší práce nebo bydliště. Terminály Sazky často najdete na pobočkách Českých pošt, v trafikách, večerkách a na podobných místech. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili Mini Rentu. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.
Pokud nemáte vybranou konkrétní číselnou kombinaci, kterou byte si rádi vsadili, tak vám obsluha pobočky ráda pomůže i se vsazením náhodného tipu.

Druhou a třetí možností je vsadit si sázenku online pomocí webu nebo aplikace Sazky. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Sazky a dostatek financí na něm – minimálně budete potřebovat 10 korun na jeden sloupeček, maximálně 160 Kč na plnou sázenku Mini Renty. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Pokud se rozhodnete sázet online pomocí aplikace, pak samozřejmě budete potřebovat i onu aplikaci, kterou si můžete jednoduše a zdarma stáhnout na Google play nebo App Store, v závislosti na značce (operačním systému) vašeho telefonu. V případě, že máte všechny potřebné věci po ruce, tak není nic jednoduššího než si vsadit. Z pohodlí vlastního gauče si můžete během pár kliknutí vyhledat na webu či v aplikaci loterii Mini Rentu, vyplnit sázenku a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie Mini Renta

Loterie Mini Renta se losuje každý den. Poslední sázky do této loterii přitom Sazka přijímá v den slosování do 19:00. V případě, že si vsadíte později než hodinu před slosováním, tak se vaše sázky automaticky uzavřou na následující slosování.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z Mini Renty?

Možnosti vyzvednutí výhry se různí podle její výše a typu sázky (online/offline).
Celkem jsou tři možnosti vyzvednutí výhry v závislosti na její výšce:

  • Výhra do 1 000 Kč – Tu vám vydají na kterémkoli prodejním místě Sazky.
  • Výhra 1 001 Kč až 50 000 Kč – Tu vám vydají na kterémkoli prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  • Výhra nad 250 000 Kč – Při takto vysoké výhře je nutné zavolat na Zákaznickou linku Sazky (266 121 212) a domluvit se na konkrétním postupu o předání výhry.

V případě, že jste si však vsadili online, tak se vám vaše výhra automaticky přičte na vaše hráčské konto. V případě větších obnosů, zpravidla u výher v hodnotě statisíců a milionů, může připsání chvíli trvat. Svou výhru si následně bez větších obtíží můžete převést na svůj bankovní účet, vybrat pomocí prodejních míst nebo sídla Sazky anebo využít na nákup dalších loterií a losů.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie