Loterie Rychlá 6 od Sazky.

Rychlá 6

7.5 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
6.250.000
Cena tiketu
10
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAGoogle PayApple PayBankovní převodPobočka

Pod drobnohled nám tentokrát padla loterie Rychlá 6 od Sazky. Hra, jejíž slosování probíhá každých pět minut, je na trhu stále čerstvě a řadí se mezi jednu z nejmladších her Sazky. Pojďte se s námi podívat na princip hry, průběh slosování a výhry, které vám tato loterie přináší.

Jaký je princip hlavní hry loterie Rychlá 6 od Sazky?

V hlavní hře loterie Rychlá 6 vás čeká jediná množina čísel, ze které budete vybírat svá čísla do hry. V této množině naleznete čísla od 1 do 26 a vaším úkolem je vybrat z ní kombinaci 6 čísel.

Celý princip hry pak spočívá, jak už vám název této loterie napovídá, v rychlosti. Ve slosování loterie Rychlá 6 se totiž táhne celkem 21 čísel ze všech 26 možných. Z čísel, ze kterých si původně vybíráte svou šestimístnou kombinaci tak nakonec nebude taženo jen pět čísel, což vám dává velkou šanci, že si vyberete šest čísel, která ve slosování opravdu padnou. Ta pravá zábava však spočívá v tom, že se snažíte uhodnout, kterých šest čísel bude tažených jako první. To, kdy bude z osudí vytaženo šesté, vámi tipované číslo určuje, jakou výhru vyhrajete.

Po 21 číslech hlavní hry je taženo ještě 22. číslo. To se však nepočítá mezi výherní čísla a je taženo pouze pro účely doplňkových her Rychlé 6.

sazenka_rychla_sestka_sazka

Výherní tabulka hlavní hry Rychlé 6

Pro všechny výhry, které uvidíte v tabulce výher níže, musí být tažena všechna vaše čísla. V případě, že jedno z vašich čísel nebude taženo vůbec, tak nevyhráváte žádnou výhru. V případě, že budou tažena všechna vaše čísla, tak vyhráváte jednu z výher níže. V loterii Rychlá 6 určuje výši vaší výhry moment, kdy bude taženo vaše poslední vsazené číslo. Pokud bude pět ze šesti vašich čísel tažených jako první a vaše šesté číslo bude taženo až jako 11. v pořadí, tak vyhráváte částku odpovídající 3. výhernímu pořadí.

Nejvyšší výhru, tedy výhru prvního pořadí, vyhráváte v momentě, kdy je všech šest vašich vsazených čísel shodných s prvními šesti taženými čísly. Následně jsou výhry odstupňované po třech tažených čísel. Takže pokud všech šest vašich čísel bude taženo do chvíle, kdy je vylosovaných 9 čísel z osudí, tak vyhráváte výhru 2. pořadí. V případě, že poslední z vašich čísel bude taženo až jako 10. – 12. v pořadí, tak vás čeká výhra třetího pořadí. Pro výhru čtvrtého pořadí musí být poslední z vašich čísel taženo v prvních 15 tažených číslech. A tak dále až do šestého výherního pořadí.

Tabulka výher loterie Rychlá 6

Výherní pořadí Rychlé 6 Počet tažených čísel z osudí Výherní násobky při vsazení

10 Kč až 100 Kč

Výherní násobky při vsazení

200 Kč až 500 Kč

1. pořadí 6 10 000× 12 500×
2. pořadí 9 250× 250×
3. pořadí 12 50× 50×
4. pořadí 15
5. pořadí 18
6. pořadí 21

V tabulce výher loterie Rychlá 6 opět naleznete jen výherní násobky, které jsou tentokrát ovlivněny i výší vaší sázky. Ve čtvrtém sloupci tabulky můžete vidět, jak vaše výhry ovlivní to, když si vsadíte více než 200 Kč.

Vedlejší hry Rychlé 6

Ačkoli se loterie Rychlá 6 řadí mezi rychlé loterie Sazky, tak na rozdíl od většiny dalších rychlých loterií vám Rychlá 6 přináší i vedlejší hru. Tedy hned dvě vedlejší hry. První vedlejší hrou této loterie, o které si povíme je vedlejší hra s názvem Sudá nebo lichá.

Ve hře Sudá nebo lichá máte jednoduchý úkole a to tipnout si, zda bude v nadcházejícím slosování taženo více lichých nebo sudých čísel. Celkem máte tři možnosti, z nichž můžete vybírat – můžete uzavřít sázku na to, že bude více sudých čísel nebo že bude více lichých čísel anebo můžete zvolit možnost, že lichých i sudých čísel bude stejně. Pro účely téhle i následující vedlejší hry je taženo ono 22. číslo, o kterém jsme vás informovali v úvodním odstavci tohoto detailu loterie.

suda_licha_doplnkova_hra_rychla_sest

Druhou vedlejší hrou je hra s názvem Nízká nebo vysoká. Princip této hry je naprosto shodný s principem první vedlejší hry Sudá nebo lichá. Akorát místo toho, zda bude více/méně/stejně lichých nebo sudých čísel rozhodujete o tom, zda jich bude tolik nízkých (1 – 13) nebo vysokých (14 – 26).

nizka_vysoka_doplnkova_hra_rychla_sest

Výherní tabulka vedlejších her Rychlé 6

Loterie Rychlá 6 vám dává možnost vsadit si konkrétní částku na konkrétní vedlejší hru, respektive na konkrétní výsledek dané vedlejší hry. S tabulkami níže si tak jednoduše můžete vypočítat výši své potenciální výhry.
Vaše výhra je tvořena jednoduchým příkladem v podobě výše vkladu × výše příslušného násobku = vaše výhra.

Tabulka výher doplňkové hry – Sudá nebo lichá

Vámi zvolená možnost Výherní násobek
Více sudých čísel
Stejný počet sudých i lichých čísel
Více lichých čísel

Tabulka výher doplňkové hry – Nízká nebo vysoká

Vámi zvolená možnost Výherní násobek
Více nízkých čísel
Stejný počet nízkých i vysokých čísel
Více vysokých čísel

Cena loterie hlavní i vedlejší hry Rychlé 6

Rychlá šestka od Sazky vám přináší naprosto variabilní výši vkladu. Vaše sázenka vás jednoduše může přijít od deseti až po patnáct set korun.
Tahle oblíbená rychlá loterie vám dává možnost nakonfigurovat si sázenku, jak se vám jen zlíbí. Pojďte se proto s námi podívat na to, z jakých výší vkladu máte na výběr.

Ceny hlavní hry loterie Rychlá 6:
Sloupeček v loterii Rychlá 6 vás může přijít na…

  • 10 Kč, 20 Kč, 30 Kč, 40 Kč, 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč nebo 500

A jaké jsou ceny vedlejších her této loterie?

Stejné jako hlavní hry. U her Sudá nebo lichá a Nízká nebo vysoká máte na výběr ze stejných osmi částek jako u hry hlavní. Sázenka vás tak může stát od desíti korun (v případě, že se rozhodnete užít si pouze hlavní hru s minimálním vkladem) až po 1 500 Kč, v případě, že na všechny tři hry na sázence vsadíte maximální možnou sázku.

Kde si můžete vsadit sázenku do loterie Rychlá 6?

Ačkoli se loterie Rychlá 6 řadí mezi rychlé loterie Sazky, tak máte stále tři možnosti, jak si vsadit sázenku!

První možností je vsadit si na prodejním místě Sazky. Prodejních míst Sazky je v republice více než dost, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste nějaké nenašli i poblíž vás, vaší práce nebo bydliště. Terminály Sazky často najdete na pobočkách Českých pošt, v trafikách, večerkách a na podobných místech. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili Rychlou 6. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.
Pokud nemáte vybranou konkrétní číselnou kombinaci, kterou byte si rádi vsadili, tak vám obsluha pobočky ráda pomůže i se vsazením náhodného tipu.

Druhou a třetí možností je vsadit si sázenku online pomocí webu nebo aplikace Sazky. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Sazky a dostatek financí na něm – minimálně budete potřebovat 10 korun na jeden sloupeček, maximálně 1 500 Kč na plnou sázenku s maximálním vkladem. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Pokud se rozhodnete sázet online pomocí aplikace, pak samozřejmě budete potřebovat i onu aplikaci, kterou si můžete jednoduše a zdarma stáhnout na Google play nebo App Store, v závislosti na značce (operačním systému) vašeho telefonu. V případě, že máte všechny potřebné věci po ruce, tak není nic jednoduššího než si vsadit. Z pohodlí vlastního gauče si můžete během pár kliknutí vyhledat na webu či v aplikaci Rychlou 6, vyplnit sázenku a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie Rychlé 6

Loterie Rychlá 6 se losuje každých pět minut každého dne. Jedinou výjimkou, kdy se loterie Rychlá 6 nelosuje a nelze si jí ani vsadit je v rozmezí od 23:53 do 00:03, kdy probíhá technická přestávka.

Sázky do slosování se uzavírají do posledních momentů před slosováním, v případě, že si nestihnete vsadit na jedno slosování, tak bude vaše sázka automaticky zařazena do slosování následujícího. Celkem za den proběhne bezmála 290 slosování.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z Rychlé 6?

Možnosti vyzvednutí výhry se různí podle její výše a typu sázky (online/offline).

Celkem jsou tři možnosti vyzvednutí výhry v závislosti na její výšce:

  • Výhra do 1 000 Kč – Tu vám vydají na kterémkoli prodejním místě Sazky.
  • Výhra 1 001 Kč až 50 000 Kč – Tu vám vydají na kterémkoli prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  • Výhra nad 250 000 Kč – Při takto vysoké výhře je nutné zavolat na Zákaznickou linku Sazky (266 121 212) a domluvit se na konkrétním postupu o předání výhry.

V případě, že jste si však vsadili online, tak se vám vaše výhra automaticky přičte na vaše hráčské konto. V případě větších obnosů, zpravidla u výher v hodnotě statisíců a milionů, může připsání chvíli trvat. Svou výhru si následně bez větších obtíží můžete převést na svůj bankovní účet, vybrat pomocí prodejních míst nebo sídla Sazky anebo využít na nákup dalších loterií a losů.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie