SK Slavia Praha
Slavia Praha
vs
AC Milán
Fotbal
Evropská liga
Začátek
14. 03. 2024 (18:45)
Nejlepší TIP
Více než 2.5 branek
Betano
1
3.15
0
3.75
2
2.15
počet gólů
v zápase
4

AC Milán vs. Slavia Praha: Mají Sešívaní nárok na zázrak?

Pražská Slavia dostala v osmifinále Evropské ligy těžkého soupeře v podobě AC Milán. Z prvního zápasu hraném v Itálii si Sešívaní odvezly prohru 4:2 a v odvetě tedy potřebují dát minimálně 2 góly. Je tato snaha vůbec reálná a jak odveta dopadne? To probereme v novém preview!

Důležitá fakta

  • První zápas v Miláně ovlivnilo brzké vyloučení Dioufa a Slavia utkání dohrála v 10
  • AC Milán nakonec vyhrálo 4:2
  • Slavia o víkendu porazila 4:0 Teplice a AC si 1:0 poradilo s Empoli
  • V odvetě bude hrát velkou roli Eden, kde Slavia téměř neprohrává
  • O postupu je dle bookmakerů již rozhodnuto, zápas v Praze je však stále otevřený

Slavia stojí před těžkým ale proveditelným úkolem

První zápas z minulého týdne ovlivnilo vyloučení Dioufa již v 26. minutě. Slavia se však nevzdala a srdnatě milánské přesile vzdorovala. Po brance Girouda na 1:1 vyrovnával Douděra a později na 3:2 ve druhém poločase snižoval Schranz. Skóre pak na konečných 4:2 upravil pár minut před koncem Pulišić.

Slavia tedy první zápas prohrála, zároveň však zjistila, že milánský klub rozhodně není neomylný. Dvě branky inkasovalo AC v této sezoně jen párkrát a už vůbec ne od týmu, který hraje v 10 hráčích. Věřit na postup Slavie je tedy možná trochu naivní, avšak malou šanci na zamíchání karet Trpišovský se svým týmem rozhodně má.

Na co vsadit v zápase Slavia – AC Milán?

Bookmakeři vidí odvetný zápas celkem vyrovnaně, s čímž se nedá než nesouhlasit. Slavia vlastně nemá co ztratit a pokud chce v utkání něco změnit, musí od začátku tlačit na branku soupeře. To by tedy mělo vést k ofenzivnímu fotbalu, ale i k mezerám v sešívané obraně.

Postupu Slavie věří asi jen její nejvěrnější fanoušci. Pokud si však chcete zkusit za menší vklad štěstí, kurz přes 8 na postup Sešívek není zas tak špatný. My se ale budeme držet klasických sázek. Vzhledem k výše zmíněným faktům, které budou pro odvetu stěžejní volíme i po vzoru prvního zápasu over 2.5 branek. Když nedá branky Slavia, přidá je z protiútoků AC Milán. Kurz najdete v hodnotě kolem 1.70.