Arsenal
Arsenal
vs
Bayern
Bayern Mnichov
Fotbal
Liga mistrů
Začátek
09. 04. 2024 (21:00)
Nejlepší TIP
Oba týmy dají gól
Betano
1
1.80
0
3.85
2
4.25
počet gólů
v zápase
4

Arsenal vs. Bayern: první čtvrtfinálový zápas Ligy mistrů

Liga mistrů je po menší odmlce zpátky, a to hned s prvními čtvrtfinálovými duely. V úterý se proti sobě postaví Arsenal a Bayern Mnichov. Kdo zvládne úvodní zápas lépe a otevře si tak dveře do semifinále Champions League? Právě to probereme v novém preview, kde nebude chybět ani tip na Ligu mistrů zdarma.

Důležitá fakta

  • Arsenal do čtvrtfinále Ligy mistrů postoupil poté, co otočil zápas s Portem
  • Bayern v osmifinále musel dohánět prohru s Laziem, což se však také povedlo
  • Gunners v Premier League stále bojují o titul, na Liverpool ztrácí 2 body
  • Mnichov letos ztrátu (16 bodů) na Leverkusen už pravděpodobně nedožene
  • Oba kluby dokáží nastřílet spoustu gólů a mají silné útoky

Dokáže se Arsenal mezi evropskou top třídu vrátit už letos?

Ještě před pár sezonami byste Arsenal mezi nejlepšími evropskými kluby hledali jen s obtížemi. S přísunem nových peněz do klubové kasy se však Gunners zvládli rychle dostat zpět mezi evropskou fotbalovou smetánku a letos útočí na titul Premier League i Ligy mistrů. Do cesty se jim nyní postavil Bayern.

Dlouho panující král Bundesligy však letos i přes příchod skvělého Kanea dobré výkony nepředvádí. V lize Bayern ztrácí jeden zápas za druhým a prohrál i nedávné utkání s Dortmundem. Jedinou šancí, jak sezonu zachránit je pak postup v Lize mistrů.

Co vsadit na utkání Arsenal vs. Bayern Mnichov?

Celkově bude tento duel patřit k těm vyrovnanějším. Oba kluby mají velkou motivaci a sílu na to postoupit. Proto se raději sázkám přiklánějícím se na jednu nebo druhou stranu vyhneme. Velice dobře však vypadá útočná síla jak na straně Arsenalu, tak na straně Bayernu.

Saka, Havertz, Trossard v dresu Gunners či Kane nebo Sané z Bayernu se rozhodně dokáží prosadit. V prvním zápase tedy volíme sázku, že oba týmy dají gól v kurzu 1.65.