real madrid
Real Madrid
vs
Barcelona
Fotbal
LaLiga
Začátek
21. 04. 2024 (21:00)
Nejlepší TIP
Více než 2.5 branek
Betano
1
1.90
0
3.80
2
3.85
počet gólů
v zápase
4

Real Madrid vs. Barcelona: Kdo vyhraje tradiční El Clásico?

Jeden z největších zápasů na planetě je naplánován už na tuto neděli. V rámci LaLigy se spolu v tradičním El Clásicu utká Real Madrid s Barcelonou. Výsledek duelu navíc napoví, kdo se stane mistrem španělské ligy. Co na derby vsadit najdete níže v preview!

Důležitá fakta

  • Real vede španělskou ligu o 8 bodů nad druhou Barcelonou
  • Bílý balet ve středu senzačně postoupil přes City do semifinále Ligy mistrů
  • Barcelona ztratila vedení nad PSG a doma z Ligy mistrů vypadla
  • Lewandowski už více než měsíc nedal gól
  • Pokud Barcelona prohraje, pravděpodobně ztratí šanci na titul

El Clásoco je pro Barcelonu poslední možnost zdramatizovat ligu

Letošní LaLiga byla dlouho dobu velice vyrovnaná. Kartami navíc zamíchal raketový vzestup Girony, která se však aktuálně usadila na třetím místě a souboj o titul přenechala Realu a Barceloně. Blíže má však k trofeji Bílý balet, který si nad katalánským klubem vytvořil už 8 bodový náskok. Ten se katalánský klub pokusí snížit.

Už lednový superpohár nebo minulé ligové derby však ukázalo, že aktuálně má Real nad Barcelonou navrch. Psychice hráčů v bílých dresech navíc prospěl i postup do semifinále Ligy mistrů, kdy na penalty vyřadili favorizovaný Manchester City. Barcelona naopak ztratila dobře rozehraný duel s PSG a z Champions League vypadla.

Nejlepší sázky na El Clásico Real Madrid vs. Barcelona

Bookmakeři i z výše zmíněných důvodů upřednostňují výhru Realu Madrid, ke které se přikláníme i my a v kurzu kolem 1.90 vám jí můžeme doporučit. Zajímavá je však statistika gólů z posledních 5 vzájemných zápasů obou španělských velikánů.

Ve všech těchto zápasech jsme vždy viděli alespoň 3 branky. Ofenzivní stránka obou týmů je na špičkové úrovni a kvalitní útočný fotbal očekáváme i v blížícím se El Clásicu. Sázíme proto po vzoru posledních zápasů opět na over 2.5 branek v kurzu 1.57.