Manchester United
Manchester United
vs
Liverpool
Liverpool
Fotbal
Premier League
Začátek
07. 04. 2024 (16:30)
Nejlepší TIP
Výhra Liverpool
Betano
1
4.50
0
4.50
2
1.65
počet gólů
v zápase
4

United vs. Liverpool: Získá Liverpool potřebné body?

Nejzajímavějším zápasem 32. kola Premier League je duel Manchester United vs. Liverpool. Hosté jsou aktuálně na první příčce celé ligy a pokud si vedoucí pozici chtějí udržet, musí proti Ďáblům získat všechny 3 body. Zda se to podaří, probereme v preview.

Důležitá fakta

  • Liverpool s náskokem 2 bodů (celkem 70) vede celou Premier League
  • Manchester United je na 6. pozici s 48 body
  • Liverpool nastřílel ve 30 ligových zápasech už 70 gólů
  • Ďáblové mají jako jediný klub z TOP10 záporný rozdíl skóre (-1)
  • Liverpool získal v 5 posledních zápasech 13 bodů, United jen 4

Boj o titul Premier League v plných obrátkách

Liverpool má letos našlápnuto k dalšímu titulu anglické ligy. V patách mu je však Arsenal i Manchester City. Na rozdíl od nich však The Reds nemusí rozkládat své síly i do Ligy mistrů, ale „jen“ do kvalitativně méně náročné Evropské ligy. Nyní si však v lize musí poradit s United.

Devils v letošní sezoně rozhodně nedominují. Po potupném vyřazení z Ligy mistrů se jim nedaří ani v Premier League. Zde jsou sice na šesté příčce, do TOP 5 mají však bodově daleko. V nedávném zápase s Chelsea pak ztratili vedení a jejich aktuální forma je jedna z těch vůbec nejhorších v celé anglické lize.

Získají hosté v duelu United vs. Liverpool všechny 3 body?

V tomto zápase bookmakeři favorizují na výhru hosty. Není se přitom čemu divit, Liverpool je po všech stránkách lepší, a navíc hraje o titul! United už nemají potřebnou motivaci a v této sezoně už vlastně ani nemohou dosáhnout nějakého zajímavého výsledku. Kurz na výhru Liverpoolu přitom není tak podhodnocený, a proto také na hosty v hodnotě 1.65 sázíme.