West Ham United
West Ham
vs
Liverpool
Liverpool
Fotbal
Premier League
Začátek
27. 04. 2024 (13:30)
Nejlepší TIP
Více než 3.0 branek
Betano
1
5.30
0
4.55
2
1.57
počet gólů
v zápase
4

West Ham vs. Liverpool: Poslední šance Reds v boji o titul

Premier League se dál zamotává a Liverpool postupně ztrácí svůj náskok. V týdnu dokonce Kloppův výběr prohrál derby s podceňovaným Evertonem. V zápase West Ham vs. Liverpool je tedy potřeba zatáhnout záchrannou brzdu a získat všechny 3 body. Jestli se to podaří probereme v preview.

Důležitá fakta

  • Liverpool ztrácí na první Arsenal 3 body
  • West Ham je v tabulce Premier League na osmé příčce
  • Kloppův tým vyhrál z 5 posledních ligových zápasů jen dva
  • Kladiváři doma často remizují, hned 6krát z 10 posledních zápasů
  • Všech 5 posledních vzájemných zápasů vyhrál Liverpool

Liverpool už titul nemá ve svých rukou

Prohrané derby s Evertonem je pro Liverpool obrovský problém. Nyní se musí spoléhat na to, že Arsenal i Manchester City stejně jako oni ztratí body. To je však dost nepravděpodobné. Přesto sezonu nemohou vzdávat a v Londýně potřebují získat všechny body. V opačném případě by titulovou šanci skutečně promarnili.

West Ham pak potřebuje výhru k tomu, aby se přiblížil postupovým místům do evropských pohárů. Na United, který je na 6. místě aktuálně ztrácí 5 bodů. Dobře navíc nevypadá ani forma Kladivářů z posledních zápasů – 3 prohry, 1 remíza, 1 výhra a 13 inkasovaných branek.

Můžeme v zápase West Ham vs. Liverpool očekávat další překvapení?

Favoritem v tomto utkání je samozřejmě Liverpool, který je papírově jednoznačně silnější. Forma West Hamu je navíc ještě o něco horší. Pro výhru Reds hovoří i poslední vzájemné zápasy, které vždy dopadly lépe pro Liverpool. Tlak na hráče je však obrovský.

V zápasech West Hamu již tradičně padá spoustu branek, například naposledy s Crystal Palace 5:2 nebo předtím s Newcastlem 4:3 a podobně. Právě to by dle nás měla být také bezpečnější sázka než výhra Liverpoolu v menším kurzu. Ačkoli věříme, že napodruhé Liverpool už body neztratí, volíme raději sázku na over 3.0 gólů v kurzu 1.62.