5. 1. 2021
2 min. čtení

Tip na basketbal | Portland vs Chicago (6.1.)

Ještě odpoledne byl kurz na výhru Chicaga v handicapu +9,5 bodu dost hraniční, nicméně teď se opět dostal do velmi slušných čísel. Pojďme si na zápas Portland vs Chicago vsadit!

Portland Trail Blazers má bilanci 3/3 a tedy 50% úspěšnost a najdeme ho na 7. místě Západní konference. Chicago Bulls má bilanci 3/4 a tedy 42,9% úspěšnost a najdeme ho na 11. místě.

Portland Trail Blazers má podle mých údajů druhou nejhorší obranu v lize. Obrana Chicaga je pátá nejhorší v lize, což také není údaj zrovna na chlubení, ovšem pořád je to lepší, než v případě Trail Blazers. Hodnocení těchto týmů v mé vlastní tabulce síly činí -6,61 v případě Portlandu a -5,46 v případě Chicaga.

Hlavní důvod, proč věřím tomu, že Chicago by nemělo propadnout o víc jak 9 bodů, je ovšem schopnost vytvářet si spoustu trestných bodů. A Portland je přitom přesně tím týmem, který s fauly nešetří.

Další statistiky najdete na stránkách Livesport.

Portland vs Chicago – na co vsadit?

Zdůrazňuji, že tuto analýzu jsem dělal s vědomím toho, že do zápasu kvůli covid-19 nenastoupí Satoranský, Markkanen, Hutchinson a Arcidiacono. Je možné, že někdo z nich projde testy a do zápasu se dostane, což by byla velká výhoda pro nás sázkaře. Ovšem i bez nich tu stále vnímám pěknou výhodu v kurzu na výhru hostů v kladném handicapu +9,5. Chicago sice může být horším týmem, ale více jak 7 bodový rozdíl mezi těmito týmy není.

Můj tip: Chicago Bulls AH+9,5

portland-vs-chicago-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách