8. 1. 2021
2 min. čtení

Tip na fotbal | Bizertin vs Club Africain (9.1.)

Bizertin vs Club Africain je na první pohled maximálně vyrovnaný zápas, když se ale podíváme pod pokličku, najdeme zcela jasného favorita.

Bizertin má 4 bodů ze 6 zápasů a je na 12. místě tabulky. Club Africain má 5 bodů ze 6 zápasů a je na 11. místě tabulky. Oba týmy mají stejnou formu v posledních 5 zápasech, Club Africain však nedokázal vyhrát už 4 zápasy v řadě, z toho zapsal tři prohry. V tomto ohledu je na tom Club Africain hůře.

Další důležitou věcí je domácí výhoda. V nejvyšší tuniské fotbalové lize je obrovský výhoda domácího hřiště (koeficient 1,72), v tabulce domácí výhody tak tuniská Ligue Professionnelle patří mezi TOP 40 fotbalových lig (36. místo) na světě. Club Africain prohrál poslední dva venkovní zápasy v řadě, Bizertin má doma bilanci 1-1. U jakéhokoliv vyrovnanějšího zápasu by Bizertin byl velmi slušným favoritem.

Statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Bizertin vs Club Africain – na co vsadit?

Vzhledem k výše zmíněnému doporučuji vsadit na domácí tým. Výhoda domácího hřiště v nejvyšší turecké fotbalové lize je obrovská. A jelikož kvůli horší produktivitě obou mužstev může přijít také remíza (menší počet gólů = větší šance na remízu – výsledek 0:0 a 1:1), tak doporučuji opatrnější tip na výhru domácích bez remízy. Nejlepší kurz mají u Tipsportu (1,82), dále u Fortuny (1,81). Kurz u Sazkabet bohužel již spadl.

Můj tip: Výhra domácích bez remízy

bizertin-vs-club-africain

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách