29. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Sivasspor vs Goztepe (30.11.)

Turecká fotbalová liga (Superliga) je sice obecně známá poměrně velkým počtem branek, ale to platí jenom v některých případech. V zápase Sivasspor vs Goztepe to na over nevidíme. Pojďme se na to podívat.

Sivasspor má 9 bodů z 8 hraných zápasů a je na 14. místě tabulky. Goztepe má 11 bodů za stejný počet zápasů a patří mu průběžné 12. místo.

Sivasspor má celkové skóre 8:10, v průměru tedy za zápas vidí 2,3 gólu. Goztepe má celkové skóre 14:9, v průměru za zápas tedy vidí 2,9 gólu. Umocňujícím faktorem v tomto případě navíc je, že oba týmy mají stále celkem slušnou defensivu (na to že jsou v dolní části tabulky) a spíše průměrný útok.

Goztepe doposud nasbíralo 4 zápasy s under 2,5 gólu, Sivasspor má na kontě 5 zápasů s under 2,5 gólu. Sivasspor navíc hrál celkem 7 zápasů, ve kterých padlo under 3,5 gólu. Jak už jsem napsala, zatím oba týmy hrály 8 utkání.

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Sivasspor vs Goztepe – na co sázet?

V zápasech průměrných týmů většinou nepadá moc velký počet gólů a mělo by to platit i v tomto střetnutí. V podstatě se dá říci, že žádný z týmů není tak skvělý v útoku, aby se mohl postarat o velký počet branek. Sázka na under 3,0 góly to jistí (pokud padnou přesně 3,0 góly, vrací se vklad).

sivasspor-goztepe-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách