4. 4. 2022
5 min. čtení

Tipsport tiket na pobočku | jak to funguje?

Pakliže sázíte v online sázkové kanceláři Tipsport, pravděpodobně jste si při podávání tiketu všimli možnosti „Odeslat na pobočku“. Tipsport tiket na pobočku je zajímavá funkce, která udělá radost především starším generacím sázkařů. V tomto článku vám vysvětlíme, co to je Tipsport tiket na pobočku a jak vlastně funguje. A přidáme také tipy a triky, jak s touto funkcí pracovat.

Tipsport tiket na pobočku – co to je?

Tipsport tiket na pobočku je funkce, která vám dovolí vytvořit si tiket, tedy vybrat si požadované sázky v pohodlí svého domova a to bez nutnosti vlastnit účet v online sázkovce Tipsport. Svůj výtvor nakonec odešlete na pobočku, kde ho následně skutečně vsadíte.

Odeslání tiketu na pobočku – výhody

Výhody odeslání tiketu na pobočku jsou vcelku relativní, stejně jako nevýhody. Záleží, z jakého úhlu pohledu se na tuto funkci díváte. Hlavní výhodou odeslání tiketu na pobočku může být možnost vytvoření tiketu hezky v klidu, z pohodlí svého domova. Tato výhoda nabývá na důležitosti v případě, že se chystáte vytvořit nějakou obsáhlou „Plachtu“ nebo chcete podat složitou sázkovou kombinaci. Na druhou stranu, když si uvědomíte, že následně se stejně musíte vydat vsadit tiket na pobočku, tato výhoda trošku ztrácí na síle.

Další zajímavou výhodou je možnost vytvořit a podat tiket bez toho, že byste na svůj herní účet na Tipsportu museli vkládat peníze. To lze využít především v případě, kdy vám chybí peníze na účtu a máte třeba pouze cash (peníze v hotovosti).

Velkou výhodou tohoto postupu může být za určitých okolností také fakt, že sázíte na pobočce. Pakliže se snažíte vyhrát soutěž Krále poboček, rozhodně nebudete chtít sázet online, byť možnost sázet z pohodlí domova je určitě lákavá.

Za výhodu by se dal považovat také fakt, že pro přípravu a odeslání tiketu na pobočku nepotřebujete vlastnit účet u Tipsportu a nemusíte se tedy registrovat. Jako protiváha zde ovšem funguje nutnost identifikovat se v kamenné pobočce občanským průkazem či jiným dokladem a dále potom fakt, že přicházíte o zajímavé bonusy (například peníze zdarma).

Odeslání tiketu na pobočku – nevýhody

Hlavní nevýhodu odeslání tiketu na pobočku je nutnost pro sázku opustit pohodlí svého domova. Byť tiket sestavíte celý doma, nakonec se stejně musíte zvednout ze židle a vydat se na cestu na pobočku, kde tiket podáte. To může být značně otravné.

Další nevýhodou podání tiket na pobočku je dobrovolné vzdání se možnosti automatického vyhodnocení tiketu, který máte v rámci sázkové kanceláře. Pokud následně chcete svůj tiket vyhodnotit, musíte projít zvlášť všechny výsledky, případně použít kontrolu tiketu na stránkách sázkovky (nebo se rovnou vydat na pobočku). To ubírá čas a v mnoha případech přináší i zbytečné nervy, to když se vám nějaký tip podaří špatně vyhodnotit.

Velkou nevýhodou odeslání tiketu na pobočku je také fakt, že se dobrovolně vzdáváte nabízených bonusů sázkové kanceláře Tipsport, případně nezapočítáváte finanční operace na pobočce do podmínek bonusu.)

A nakonec, pokud tiket vyhrajete, musíte si ho nechat vyplatit opět v rámci kamenné sázkové kanceláře. To znamená další cestu mimo domov navíc.

Jak odeslat tiket z Tipsportu na pobočku?

Tiket na pobočku můžete odeslat velmi snadno. Stačí navštívit stránky sázkové kanceláře Tipsport a vybrat všechny požadované sázkové příležitosti. V pravé části pak upravíte svůj tiket k obrazu svému (tzn. třeba i včetně různých kombinací atd.). Poté stačí kliknout na možnost „Odeslat na pobočku“, kterou najdete v levé části pod tiketem (viz obrázek).

odeslat-na-pobocku-tiket

Po odeslání tiketu na pobočku se vám na stránkách objeví okno, ve kterém najdete číslo podaného tiketu. Toto číslo si opište, ofoťte nebo jakkoliv jinak uložte, budete ho potřebovat. S tímto číslem je třeba dojít na pobočku Tipsportu, podle tohoto čísla obsluha najde váš připravený tiket.

odeslat-na-pobocku

Pro vytvoření a odeslání tiketu na pobočku není třeba vlastnit konto u sázkové kanceláře Tipsport. Tato funkce je k dispozici i neregistrovaným sázkařům.

Tipsport tiket na pobočku – závěr

Tipsport tiket na pobočku je zajímavá funkce sázkové kanceláře Tipsport. Tato funkce vám umožňuje částečně využívat výhody online sázení bez toho, že byste si u Tipsportu museli zřizovat účet. Protože v současné chvíli je ovšem registrace do této sázkové kanceláře natolik rychlá a snadná (i díky možnosti ověření identity skrze banku), postrádá tato možnost na významu. Ani nemluvě o faktu, že se kvůli ní připravujete o skvělý finanční bonus.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách