tipsport-tv-zive-prenosy-u-vas-doma
1. 9. 2021
13 min. čtení

Tipsport TV | nejlevnější sportovní televize v ČR

Chtěli byste si pravidelně užívat sportovních zápasů, které nenabízí veřejnoprávní televize, ale zároveň se vám nechce utrácet měsíčně několik stovek korun za běžné kabelové televize jako je například O2 TV? Žádný problém! Existuje ještě jedna skvělá možnost. Jedná se o Tipsport TV.

Co je Tipsport TV?

Tipsport TV je sportovní televize provozovaná sázkovou kanceláří Tipsport. Z původně malého doprovodného projektu nabízejícího pouze pár sportovních přenosů denně se Tipsport TV rozrostla v nikdy nekončící zásobárnu live streamů, která bez problémů konkuruje těm největším kabelovým televizím včetně již zmiňované O2 TV. To vše za výrazně nižší cenu a při výrazně větší nabídce sportovních přenosů.

Co můžu sledovat na Tipsport TV?

Ať už chcete sledovat zápasy fotbalové Sparty či Slavie, nebo třeba zápasy zámořské NHL, Tipsport TV je vám plně k dispozici. A přitom si nemusíte vybírat mezi jedním či dvěma zápasy z daného kola, jako se to kvůli omezenému prostoru stává v běžné televizi.

Tipsport TV přináší obvykle všechny zápasy daného kola, případně jejich velkou část. Pokud tedy zápas vašeho oblíbeného týmu nedávají na O2 TV nebo na Nova Sport existuje velká pravděpodobnost, že ho najdete alespoň v nabídce Tipsport TV. To se týká především zápasů exkluzivně vysílaných na Tipsport TV.

Exkluzivní streamy na TV Tipsport

Mezi exkluzivní live streamy vysílané na TV Tipsport patří zápasy Tipsport Extraligy, Chance ligy (první hokejové ligy v ČR), slovenské Tipsport Extraligy, Oktagonu, šipkařské Tipsport Premier League, závody v Alpském lyžování nebo Tour de France.

Další online přenosy

Kromě zápasů z těch největších a nejznámějších sportovních lig a závodů pak můžete sledovat také zápasy ze zapadlejších lig a okrajovějších sportů, kterým se na běžných televizích nedostává vůbec žádné pozornosti.

Tímto způsobem tak můžete sledovat například zápasy z nejvyšší běloruské fotbalové ligy, nejvyšší estonské fotbalové ligy, nejvyšší běloruské hokejové ligy, ruské MHL, VHL, závodů Formule 1 a MotoGP, koňských dostihů, australského fotbalu atd. Tyto přenosy se přitom nehodí pouze fanouškům exotiky, ale i všem sportovním nadšencům, kteří sportu rádi fandí v průběhu celého dne, nikoliv pouze v odpoledních a večerních hodinách.

Nabídka Tipsport TV je opravdu rozsáhlá, proto je mnohem snadnější vyjmenovat, co v ní nenajdete. Seznam podporovaných a nepodporovaných live streamů najdete na konci článku.

tipsport-tv-uvodni

Jak sledovat jednotlivé sporty v televizi/na internetu?

Vybrané zápasy s komentářem / v HD kvalitě

Protože nabídka Tipsport TV je opravdu rozsáhlá, je celkem pochopitelné, že některé zápasy jsou bez českého komentáře. Exkluzivní přenosy jsou ovšem poskytovány s kvalitním českým komentářem. To se týká například zápasů Tipsport Extraligy, Fortuna:Ligy, některých zápasů Chance ligy (především v play-off) a dále Oktagonu.

Exkluzivní přenosy jsou poskytovány v HD rozlišení a s možností roztáhnout si je skrze uživatelské rozhraní na celou obrazovku počítače nebo chytré televize. Zbylé přenosy jsou kvůli vysílacím právům přenášeny v rozlišení 288p (tj. 512×288).

Kde najdu Tipsport TV?

Tipsport TV naleznete na stránkách sázkové kanceláře Tipsport, v záložce „Live“. V této záložce najdete všechny právě probíhající live streamy, či sportovní přenosy, které začínají v řádu několika minut. Všechny plánované sportovní přenosy jsou potom zanesené v programu televize Tipsport.

Pakliže ve výpisu chcete nechat zobrazit pouze zápasy nabízející přímé přenosy, klikněte na možnost „stream“ v levém horním rohu, těsně nad výpisem všech zápasů (viz obrázek).

stream
Po kliknutí na tlačítko “stream” se vám ve výpisu objeví pouze zápasy, které přinášejí live streamy.

Tipsport TV program

Pokud si nejste jistí, zdali vámi vybrané sportovní utkání bude vysílat Tipsport TV, doporučujeme tuto skutečnost zkontrolovat přímo v programu Tipsport TV. Tipsport TV program je průběžně aktualizovaný a postupně (směrem k času konání) do něj přibývají další a další zápasy. Kompletní přehled v něm najdete přibližně 24-48 hodin dopředu, pokud tedy vámi vybraný zápas den předem v programu chybí, Tipsport TV ho pravděpodobně vysílat nebude.

Vždy aktuální program Tipsport TV najdete na těchto stránkách. Právě probíhající zápasy najdete v záložce „Live“.

Jak pustit Tipsport TV na televizi?

Tipsport TV lze pochopitelně spustit také na chytré televizi a to velmi snadným způsobem. Pokud navíc máte HDMI kabel pro propojení televize a počítače, můžete Tipsport TV snadno spustit i na klasické televizi. Přinášíme vám návod pro spuštění Tipsport TV na obyčejných i chytrých televizích.

Tipsport na smart TV

Pro spuštění Tipsportu na smart TV stačí na televizi otevřít internetový prohlížeč a vepsat adresu, případně kliknout na tento odkaz.

Po přesměrování na hlavní stránku Tipsportu vložíme svoje přihlašovací údaje do okénka v pravém horním rohu a vše potvrdíme kliknutím na tlačítko „přihlásit“.

Po přihlášení na účet přejdeme do záložky „Live“, vybereme si požadovaný live stream z nabídky a klikneme na něj.

Pakliže je přímý přenos vysílán v HD rozlišení, můžete ho roztáhnout na celou obrazovku kliknutím na ikonku protilehlých šipek v pravém dolním rohu videa. Přímý přenos se okamžitě roztáhne na celou obrazovku.

Jak pustit Tipsport TV na celou obrazovku?

Pakliže je přímý přenos vysílán v menším rozlišení, ikonka pro roztažení videa na celou obrazovku chybí. I v tomto případě však live stream můžete zvětšit, je ovšem třeba přiblížit celý obraz. Pro přiblížení live streamu kurzor přesuneme do pravého horního rohu prohlížeče, na ikonku (+). Tímto způsobem pak přibližujeme až na hodnotu, která je nám nejvíce pohodlná.

Tipsport-na-smart-TV-priblizeni-live-streamu

Tipsport na obyčejné TV

Pro sledování Tipsport TV na obyčejné televizi je třeba HDMI kabel. HDMI kabelem propojíme televizi a počítač, na kterém pustíme Tipsport.

Po přihlášení do Tipsportu přejdeme do sekce „Live“ a vybereme požadovaný live stream. Kliknutím na vybraný zápas live stream spustíme. Live stream se pak automaticky začne přehrávat nejen na počítači, ale také v televizi.

Jak pustit Tipsport TV na celou obrazovku?

Pakliže chceme přiblížit live stream vysílaný na klasické televizi, musíme to udělat přes počítač. V prohlížeči Google Chrome je třeba kliknout na ikonku menu (tři tečky v pravém horním rohu – vedle řádku pro vyhledávání). Dále potom přejdete na možnost „Lupa“, kde je třeba kliknout na tlačítko (+) a to klidně i opakovaně. Nakonec musíte live stream vycentrovat doprostřed obrazovky, což provedete táhly po stranách prohlížeče. Nyní je vše připraveno.

lupa-ilustrace

Poznámka: Kvalita některých videí na Tipsport TV je nižší a po přiblížení se ještě zhorší, pokud však nejste nároční, tato kvalita docela stačí. Možné je také live stream nepřibližovat a koukat na něj v původní velikosti.

Internetová televize od Tipsportu i v mobilu

Sportovní televizi od Tipsportu si kromě televize můžete pustit také v mobilu či tabletu s Androidem a iOS. Kromě mobilního zařízení vám k tomu bude stačit mobilní internetový prohlížeč, nebo v lepším případě nativní aplikace. Aplikace se po stažení a nainstalování přizpůsobí vašemu mobilu, díky čemuž bude o poznání méně náročná na stahovaná data i na baterii. Tím pádem váš mobil při sledování sportovních streamů vydrží ještě delší dobu.

Jak sledovat sportovní streamy v mobilu?

 1. Po přihlášení do aplikace stačí kliknout na položku “Live” v pravé části dolní lišty.
 2. Po přesměrování na seznam právě vysílaných zápasů si stačí vybrat z právě probíhajících událostí. Zápasy vysílané s live streamem poznáte podle ikonky šipky ve obdélníku. Na vybraný zápas stačí kliknout.
 3. Jakmile se dostanete do kurzové nabídky zápasu, v horní části stačí kliknout na ikonku šipky. Následně se vám ukáže okno se streamem. Do tohoto okna ještě jednou klikněte a live přenos se rozjede.

tipsport-tv-v-mobilu

Tip: Pakliže se live přenos nerozjede, můžete vyzkoušet aktualizaci stránky potažením celého okna aplikace směrem dolů. Další možností je, že jste si v posledních 30 dnech ještě nevsadili v součtu za 30 korun, což můžete změnit prostřednictvím vypsaných kurzů pod vybraným streamem.

Tipsport TV cena – kolik stojí internetová televize od Tipsportu?

Jednou z největších předností Tipsport TV je její cena. V porovnání s ostatními placenými sportovními televizemi je velmi mírná, až symbolická. Abyste Tipsport TV mohli sledovat v plném rozsahu, je potřeba vsadit si u Tipsportu jednou měsíčně alespoň za 30 korun.

Cena Tipsport TV je tedy 30 korun měsíčně. Tento poplatek vám přitom otevírá přístup ke všem nabízeným live streamům bez omezení.

Jak získat sportovní internetovou televizi Tipsport TV zdarma?

Chtěli byste Tipsport TV zdarma, na několik dalších měsíců, nebo dokonce let? Žádný problém! Sázková kancelář Tipsport dává všem nově registrovaným zákazníkům 150 korun na ruku. A tyto peníze můžete využít právě i pro zpřístupnění jejich televize.

Pokud navíc budete sázet chytře (třeba i podle našich tipů zdarma, případně podle tipů největší komunity sázkařů) a s rozvahou (rozložíte sázku na několik různých tiketů a budete sázet jenom opravdu hodně pravděpodobné sázky), můžete s těmito penězi vydržet ve hře po zbytek svého života, ba co více, když budete šikovní, můžete je i rozmnožit.

Zápasy vysílané exkluzivně na Tipsport TV

Zápasy vysílané na Tipsport TV

Fotbal (1.liga)

Top evropské fotbalové ligy
 • Německá liga (Bundesliga)
 • Španělská liga (La Liga)
 • El Clásico
 • Italská liga (Serie A)
 • Milánské derby
 • Francouzská liga (Ligue 1)
České ligy
 • FNL
Ostatní evropské fotbalové ligy
 • Polská fotbalová liga
 • Portugalská liga
 • Ruská liga
 • Nizozemská liga
 • Turecká liga
 • Rumunská liga
 • Dánská fotbalová liga
 • Rakouská liga
 • Skotská fotbalová liga
 • Belgická liga
 • Chorvatská liga
 • Rakouská liga
 • Švýcarská liga
 • Řecká liga
 • Maltská liga
Americké ligy
 • MLS
 • Brazilská liga
 • Argentinská liga
 • Ekvádorská liga
 • Uruguayská liga
 • Mexická fotbalová liga
 • Paraguayská liga
Zbytek světa (Austrálie a Oceánie, Asie)
 • Australská liga
 • Japonská liga
 • Jihokorejská liga
 • Novozélandská liga
 • SEA liga

Fotbal (2. liga)

 • 2. anglická liga
 • 2. belgická liga
 • 2. dánská
 • 2. francouzská
 • 2. nizozemská liga
 • 2. německá liga
 • 2. španělská liga
 • 2. jihokorejská liga
 • 2. rakouská liga
 • 2. skotská liga
 • 2. turecká liga
 • 2. švýcarská liga
 • 2. italská liga
 • 2. thajská liga

Fotbal

(poháry atd.)

 • Liga mistrů (předkola LM)
 • Evropská liga (předkola EL)
 • Eur. konferenční liga (př. EKL)
 • Anglický ligový pohár
 • Copa del Rey (Španělsko)
 • Copa Argentina
 • Coppa Italia (Itálie)
 • DFB Pokal (Německý pohár)
 • Coupe de La Ligue (Fra.poh.)

Hokej

(ligy a turnaje)

 • Mistrovství světa v hokeji
 • NHL
 • KHL
 • Česká liga (Tipsport Extraliga)
 • 2. česká liga (Chance liga)
 • Slovenská liga (Tipos Extraliga)
 • Rakouska liga
 • AHL
 • Švédská liga (Eliteserien)
 • Švýcarská liga (NLA)
 • Liga mistrů
 • WHL
 • MHL

Tenis

 • Australian Open
 • French Open
 • Wimbledon
 • US Open
 • ATP a WTA turnaje
 • Challengery
 • ITF turnaje
 • Turnaj mistrů
 • Davis Cup
 • Fed Cup
 • Laver Cup

Motorsport

 • MotoGP

MMA

 • Oktagon
 • UFC

Cyklistika

 • Tour de France

Lyžování

 • Světový pohár v alpském lyžování
 • Mistrovství světa v alpském lyžování

Basketbal

 • NBA
 • Německá liga
 • Italská liga
 • Euroliga
 • Ruská liga
 • Česká liga
 • Litevská liga
 • Turecká liga
 • Izraelská liga
 • Polská liga
 • Brazilská liga
 • Japonská liga
 • Jihokorejská liga
 • Australská liga
 • Gruzínská liga
 • Ukrajinská liga
 • Jadranská liga

Házená

 • Francouzská liga
 • Německá liga
 • Španělská liga
 • Liga mistrů
 • Rakouská liga
 • Evropská liga
 • Ruská liga
 • MS a ME

Další sporty

 • NFL
 • MLB
 • Volejbal
 • Plážový volejbal
 • Dostihy
 • Velká pardubická
 • BOX
 • Šipky (Tips. Premier League)
 • Rugby
 • Stolní tenis
 • Florbal (Česká Superliga)
 • E-sporty
 • Snooker
 • Biatlon

FAQ

Kolik stojí Tipsport TV?

Tipsport TV stojí 30 korun na měsíc. Protože noví zákazníci u Tipsportu dostávají zdarma 150 korun na ruku pouze za dokončení registrace, Tipsport TV můžete mít několik měsíců zcela zdarma.

Mohu Tipsport TV sledovat i v mobilu?

Ano, Tipsport TV je dostupná nejen v počítačích, ale také na mobilních zařízeních včetně telefonů. Kromě toho pak Tipsport TV můžete spustit i v chytré televizi a koukat se na streamy přímo.

Co dělat, když přenos nefunguje?

Někdy se může stát, že přenosy Tipsport TV nefunguje plošně. To se dozvíte v diskuzním fóru/chatu Tipsportu, kde si na závady budou stěžovat i další zákazníci. V některých případech pak ke spuštění streamu stačí otevřít si zápas ve vyskakovacím okně, případně znovu načíst celý stream (tlačítkem “obnovit” v prohlížeči), případně zmáčknout klávesu “F5”.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách