13. 3. 2021
3 min. čtení

UFC Fight Night | Edwards vs Muhammad

Víkend se nezadržitelně blíží a to znamená další analýzy a tipy na sázení na nadcházející událost UFC. Tentokrát se bude jednat o UFC Fight Night, ve kterém bude zlatým hřebem večera zápas Edwards vs Muhammad. Jaké zápasy nás čekají a na co byste se měli zaměřit?

Jason Witt vs. Matthew Semelsberger

První zápas večera obstarají Američané. Witt tu má skvělý matchup. Je to velmi solidní grapler a Semelsbergerova obrana proti takedownům je vcelku chabá. Na zemi by měl potom Witt dominovat. Semelsberger jde do zápasu jako lehký favorit a to je kvůli tomu, že Wittova brada je dost skleněná. Když by měl Semelsberger kvalitní obranu proti takedovnům, tak by nebylo o čem, ale takhle ho favorizovat nemůžu. Šanci má, ale Wittův osvědčený gameplan by měl slavit úspěch i tentokrát a kurzem 6,00 na jeho výhru na submisi prostě nemůžu pohrdnout.

Matheus Nicolau vs. Manel Kape

Tak tady musím jít proti proudu a vsadit na underdoga. Brazilec Nicolau měl sice dvou letou pauzu, ale pořád je to mladý borec a poslední 3 zápasy se mu smolně zrušily. Je to skvělý zemař a rovněž velmi dobrý wrestler. Jeho postoj bývá dost podceňován, ale mně se zdá celkem solidní. Portugalec Kape nabídne solidní postoj, ale to je všechno. Posledně ho v postoji porazil jiný zemař Pantoja. Kape má sice silný úder, ale prostě nedal moc úderů a dokážu si představit, že i tenhle zápas bude v postoji velice těsný, když Kape netrefí na vypínač. Nicolau sice už 2x na KO prohrál, ale sázet na to, že uvidíme KO ve flyweight je hodně obtížné. Brazilec je za mě mírným favoritem v kurzu outsidera 2,01.

Misha Cirkunov vs. Ryan Spann

Američan Spann v posledních dvou zápasech nevypadal vůbec dobře. Nejprve vydřená výhra na SD proti veteránovi Alvymu a potom tvrdé KO od Walkera. Lotyš Cirkunov se naposledy představil koncem roku 2019, když jako první přemohl Cruta. Cirkunov půjde ihned po takedownu a Spannova obrana proti nim není kdovíjaká. Čekám, že dostane Spanna pod sebe a tam by ho měl i rychle ukončit na submisi jak to udělal i ve svých posledních pěti výhrách. Jedinou šancí Spanna bude trefit Lotyše v postoji. Cirkunov sice nemá moc odolnou bradu, ale Spann taky není žádný bombarďák a jestli Lotyše opravdu nějak tvrdě trefí, tak by zápas mohl pokračovat s tím, že Lotyš bude nahulený a Spann se dostane do výhodné pozice a naopak on utáhne Cirkunova. Obecně ovšem více věřím Lotyšovi a po váze kde vypadal Spann nejhůře jak jsem ho kdy viděl jsem se rozhodl i vsadit. Tady ovšem zvolím jistější formu sázky a to, že zápas bude ukončen na submisi v kurzu 2,80. Na body to nedojde a submise se mi zdá mnohem reálnější než KO.

Tiket se všemi analyzovanými příležitostmi:

Tip: Přečtěte si, jak sázet na MMA a začněte tvořit své vlastní MMA analýzy!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách