sazka-hry-hra-tydne-bonus
19. 3. 2024
2 min. čtení

Automat týdne v Sazka Hrách s bonusem

Úterý v Sazka Hrách znamená vždy jediné, a to spuštění bonusové akce Hra týdne. Tato oblíbená nabídka nechybí ani tento týden, a my vám představíme její podrobnosti. Který slot je tentokrát tím vyvoleným a co vás v něm čeká?

Podmínky odměny

Pravidla akce Hra týdne zůstávají stále stejné. Je potřeba provést online vklad v hodnotě minimálně 10 Kč, a poté si zahrát konkrétní hru. Během nahrávání peněz do svého Sazka Hry konta nezapomeňte použít promo kód „hratydne”.

Pro tentokrát byla hrou týdne zvolena pecka 256 Joker. Pokud si ji zahrajete za 1 000 Kč, tak získáte bonus celých 200 Kč. Odměna se ale připisuje po 40 Kč za každé prosázené dvě stovky.

Criss cross slot od Tech4Bet s free spiny

Hrou týdne se v Sazka Hrách stává hrací automat z dílen Tech4Bet s názvem 256 Joker. Samotný název napovídá, že o výherní linie rozhodně nebude nouze. Navíc ale můžete získat i volná zatočení. Pro jejich připsání je třeba nasbírat modré hvězdy. Mimo ty vás zaujmou i čtyřlístky, které poskytnou nejen štěstí, ale také doplnění výherních řad.

Casino bonusy a další zajímavosti? Přesně to najdete na našem webu. Obsah ale není zdaleka jen pro hráče výherních automatů. Na své si zde přijdou i příznivci kurzového sázeníloterií. Každý den pro vás připravujeme ty nejnovější informace, tak nás nepřestávejte sledovat. Přejeme vám hodně štěstí do hry!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách