28. 1. 2021
7 min. čtení

Automatické kopírování úspěšných sázkařů

Pravděpodobně každý tipař v hloubi duše cítí, že sázením se dá přijít na velmi pěkný zisk, ovšem většina z nich v těchto snahách selhává. Kvůli tomu pak většina z nás skončí u nákupu tipů. I to má ovšem své nástrahy. Pokud pomineme fakt, že na tomto poli se vyskytuje hromada podvodníků, potom rozhodně musíme zmínit časovou náročnost této metody a ne vždy zcela efektivní pokrytí nakoupených tipů. Jinými slovy řečeno, pokud u počítače nesedíte non-stop, často se vám stane, že něco nestihnete vsadit, nebo to stihnete vsadit, ale s nepoměrně nižším kurzem. Tohle všechno vede ke snížení výdělků až na minimum. V poslední době se však na všechny tyhle bolístky našel lék. Jedná se o automatické kopírování úspěšných sázkařů, což sázení dále posouvá k formě investice.

Pozor! Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako propagace aktivit, které jsou v něm uvedené. Je na zvážení každého čtenáře, jak s informacemi v tomto článku uvedenými naloží.

Co je automatické kopírování tipů?

Automatické kopírování tipů je velmi podobné automatickému kopírování obchodníků na burze (například Etoro). Jakmile se k této službě přihlásíte, platforma za vás automaticky sází všechny tipy podávané vámi sledovaným tipařem a to za danou cenu a při dané výšce sázky. Kopírování tipů přitom probíhá v reálném čase, tj. jen s minimálním zpožděním. Díky tomu nepřijdete o žádný z podaných tipů a při sledování tipařů máte čistou hlavu. Vše se děje automaticky, bez nutnosti věnovat tomu minutu svého času.

Jak probíhá automatické kopírování úspěšných sázkařů?

Na stránkách nabízejících automatické kopírování úspěšných sázkařů si vyberete sázkaře, kterému maximálně důvěřujete (ať už díky dlouhodobému sledování jeho práce, nebo díky jeho statistikám) a přihlásíte se k odběru jeho tipů. Následně si nastavíte detaily, jako například, jak velkou sázku chcete učinit vzhledem k výšce důvěry, kterou sázkař tipu udělil, a proces spustíte. Poté už vše probíhá automaticky. Vy si pouze chodíte vybírat desátky.

Proces automatického kopírování tipů se na jednotlivých platformách lehce liší, proto na následujících řádcích popíšu zvlášť základní odlišnosti jednotlivých platforem.

Copytip

Copytip funguje na základě čirého investování. Copytip spolupracuje přímo s asijskými bookmakery (tj. sázkovkami, které nelimitují ziskové sázkaře), takže zákazníci si vkládají peníze přímo do této služby a ta pak sama vkládá sázky u vybraných sázkovek. Copytip tedy slouží jako přímý prostředek pro investování, není třeba zakládání dalších účtů u sázkových kanceláří atd., což je velmi pohodlné.

Copytip navíc funguje buď přímo nebo společně s platformou Blogabet. Přímý odběr tipů na Copytip je zpoplatněn pouze podílem, který si sázkař vezme z celkových výher. Odběr tipů z platformy Blogabet může být zpoplatněn v závislosti na tipaři, který tipy poskytuje – tzn. pokud si člověk vybere tipaře, který své tipy poskytuje zdarma, při automatickém kopírování tipů bude platit pouze podíl ze zisku (obvykle 10%) – pokud sáhne po placeném tipaři, bude platit za jeho placené tipy a případně také procento ze zisků. Všechny údaje o zpoplatnění jsou předem známé a je třeba si je zjistit. Na Blogabet/Copytip však není tolik dobrých tipařů, takže pravděpodobně stejně nakonec skončíte u tipů, které zdarma poskytují naši tvůrci analýz (Betting-girl a Onlyvalue).

copytip

Inbetsment

Tato platforma poskytuje možnost kopírování tipů přímo na účtu zákazníka u dané sázkovky. Tzn. abyste zákazník mohl využívat funkci kopírování tipů na platformě Inbetsment, musí mít nejprve založený účet u sázkové kanceláře, kterou pro kopírovaní tipů bude využívat. V Inbetsment je dále třeba vyplnit přihlašovací údaje do této sázkové kanceláře a nakonec všechny dříve zmiňované detaily jako je výška sázky atd. Inbetsment nadále automaticky kopíruje tipy přímo na sázkařském účtu zákazníka.

Díky tomuto přístupu může Inbetsment nabízet automatické postovnání tipů i na některé soft sázkovky (sázkové kanceláře, které limitují ziskové sázkaře) jako například Bet365. Osobně v této možnosti nevidím žádnou výhodu, protože životnost účtů ziskových sázkařů u Bet365 a podobných sázkových kanceláří je poměrně nízká. Nicméně pokud má člověk účet s dlouhou historií, a pokud u sázkovky už nechal pár tisíc, určitě mu pár měsíců vydrží.

U Inbetsment se platí jak za tipy daného sázkaře, tak i procenta z obratu, funguje to zde tudíž jako nejhorší varianta Copytipu (tj. nákup placeného tipaře a zpoplatnění zisku z jeho tipů).

inbetsment

Copybet

Tuto platformu zmíním jenom v rychlosti. Copybet umožňuje kopírovat tipy úspěšných sázkařů s tím, že jeho zákazníci musí vlastnit účet u burzy sázek Betfair a platí pouze procento ze zisků.

copybet

Výhody automatického kopírování tipů

  • Minimální vklad vaší energie
  • Stíháte sázet všechny tipy a to za stejné kurzy, nebo za kurzy s velice malým dropem
  • Po nastavení všech detailů už chodíte pouze vybírat peníze
  • Jedná se o formu investice, neposíláte peníze do sázkové kanceláře, ale na účet běžné společnosti

Nevýhody automatického kopírování tipů

  • Pokud špatně vyberete tipaře, můžete o své peníze přijít
  • Některé platformy mají vysoké poplatky z výher, u jiných musíte platit za tipy a ještě navíc procento z dosažení zisku

Automatické kopírování úspěšných sázkařů jako forma investice – závěr

Automatické kopírování úspěšných sázkařů vychází z principu automatického kopírování obchodníků na burze, které nabízí třeba platforma Etoro. Jedná se o zcela nový obor finančnictví, který nabízí spoustu zajímavých investičních příležitostí, ale zároveň i spoustu nástrah. Jelikož je tento obor zcela nový, zákazníci musí být mnohem opatrnější. Nebezpečí hrozí jak při výběru společnosti, do které peníze vkládají, tak i při výběru kopírovaného sázkaře.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách