betano-mise-liga-mistru-bonus
31. 5. 2024
2 min. čtení

Bonus k finále Ligy mistrů v Betanu

Chcete si připsat sázku zdarma do online sázkovky Betano? V tom případě zbystřete na novou misi k fotbalovému finále Ligy mistrů!

Finále nejvyšší fotbalové ligy

Sotva skončil hokejový šampionát, už se pozornost přesouvá k fotbalu. EURO 2024 ale ještě neodstartovalo. Nyní se zraky všech fotbalových fanoušků upínají na finále nejvyšší klubové ligy. Německý Borussia Dortmund se postaví španělskému gigantu Real Madrid.

Finále se odehraje v sobotu 1. června od 21 hodin na neutrální půdě v londýnském stadionu Wembley. Zajímavostí je, že zdejší tribuny viděly finále Ligy mistrů již osmkrát. Naposledy se tak stalo v roce 2013, kdy Bayern Mnichov porazil zítřejšího finalistu z Dortmundu.

Betano bonus za sázky

A jak si připsat odměnu v hodnotě 50 Kč sázky zdarma? Stačí si vsadit Bet Builder za minimálně 100 Kč s kurzem alespoň 4.0 a minimálně 3 tipy. Bez ohledu na výsledek vašeho tiketu na vás bude čekat odměna 50 Kč.

Sledujte nás dál a neuteče vám nic ze světa online hraní. Aktuální bonusy, které nabízejí sázkovkyonline casina, objevíte vždy právě zde. Přejeme vám hodně štěstí!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách