tokyo-bonus-cash-tech4bet
22. 5. 2024
2 min. čtení

Cash bonus za sázky v online casinu Tokyo

V online casinu Tokyo se nabízí možnost získat finanční bonus až 500 Kč! Akce platí dokonce dva dny, a tak vám přinášíme všechny informace, které pro ni potřebujete. Jak si připíšete cash odměnu v Tokyu?

Finanční bonus Tokyo

Roztočíte rádi sloty v online casinu Tokyo? Pokud si vyberete ty z dílen Tech4Bet, čeká vás atraktivní odměna. Než se ale na točení vrhnete, musíte bonus aktivovat. Poté už za každých probetnutých 1 500 Kč obdržíte odměnu ve výši 100 Kč.

Bonus lze použít hned pětkrát, a to až do zítřejší půlnoci. Pozor! Od aktivace máte na splnění podmínek čas pouze dvanáct hodin. Dobře si tedy plnění úkolu naplánujte. Po aktivaci se vám započítají všechny sázky provedené na hrách od Tech4Bet kromě Mini Rulette.

Další novinky online casina Tokyo

Kromě aktuálního bonusu si v Tokyu můžete zahrát i dva nové sloty od českých vývojářů z BigWin Games. Nabídku rozšířily sloty Hot Forty a Joker Reels. Přesvědčte se sami, že český výrobce dokáže připravit hrací automaty na světové úrovni. Je jen na vás, zda zkusíte demo, anebo rovnu roztočíte válce za peníze.

Přejeme vám hodně štěstí do hry a sledujte nás dál pro to nejnovější ze světa online casina!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách