apollo-games-novinky-hraci-automaty-bonusy
20. 5. 2024
2 min. čtení

Exkluzivní novinka v Apollo Games

V online casinu Apollo Games na vás čekají další exkluzivní novinky. Jedná se například o hru Stunning 27 Remastered z dílen BF Games. Co vás v ní čeká a jaké další akce můžete v Apollo Games vyhlížet?

Ohnivá klasika s 27 výherními liniemi

Nový přírůstek v nabídce Apollo Games nabídne malé hrací pole se třemi válci a třemi řadami. Výherních linií je však oblíbená suma 27. Maximální násobek je dokonce 192×! RTP tohoto hracího automatu je 96,05 % a tu nejvyšší výplatu vám přinesou červená sedmička, královská koruna nebo zlatý prut s nápisem BAR. Hrací automaty z dílen BF Games můžete už teď vyzkoušet v online casinu Apollo Games.

Nový slot z dílen Apollo Games

Zároveň můžete vyzkoušet i další novinku. Tentokrát se jedná o pecku přímo od vývojářů z Apollo Games. Mystery Apollo 243 toho skrývá mnohem více než spoustu výherních linií. Pět válců se třemi řadami obsahují ovocné symboly a řadu speciálním znaků. Samozřejmostí je wild, těšit se však můžete i na mystery, respin nebo randomizer. Připsat si tak můžete i free spiny zcela zdarma. Konkrétně je to jeden pokaždé, když vám padne symbol Respin.

Další akce online casina Apollo Games

Kromě novinek v nabídce herních slotů se v Apollo Games můžete těšit i na zajímavé bonusy. Každý den vás čeká nabídka free spinů za protočení. Dnes je to 10 free spinů za probetnutí 200 Kč. Kromě toho se můžete zapojit i do Happy Hours, kde casino losuje každou hodinu od 18:00 do půlnoci deset aktivních hráčů, kteří obdrží 20 otoček v hodnotě 2 Kč/spin.

Pokud chcete sledovat nejnovější dění pro česká online casina, sledujte dál náš web. S námi už nepropásnete žádné zajímavé bonusy. Přejeme vám hodně štěstí do hry!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách