synottip-bonus-free-spiny-kalendar
8. 5. 2024
2 min. čtení

Hokejový kalendář s bonusy v SynotTip

Do online casina SynotTip dorazily první hokejové bonusy! V následujících dnech se můžeme těšit na speciální akce i v dalších casinech. Nyní se ale zaměříme na SynotTip, který free spiny naděluje už dnes!

Bonusy pro online casina

Mistrovství světa v hokeji se nezadržitelně blíží. Letos se k němu ubírá ještě více pozornosti, jelikož se koná přímo v České republice. Online casina tak nemohla dlouho nechat své hráče čekat a postupně odhalují plánované bonusy.

Všechny aktuální nabídky vždy najdete v našem denním přehledu. Informujeme vám i o zajímavých bonusech pro online sázení. Kromě SynotTip nás v dalších dnech čekají i starty bonusových kalendářů v MerkurXtip nebo třeba TipsportChance.

Hokejové odměny v SynotTip

Teď už se ale věnujme online casinu SynotTip. Na každodenní bonusy se můžete těšit od dnešního dne až do 26. května. Pro první den SynotTip vybral bonus za tikety pro sázení i free spiny za vklad. Pro připsání 20 volných otoček do hry Pekelné štěstí stačí na své konto nahrát 500 Kč s kódem „MSVHOKEJI8″. Částku není třeba protáčet a můžete se jen těšit na free spiny.

Sledujte nás dál pro to nejnovější ze světa online hraní. Každý den pro vás připravujeme žhavé novinky a zajímavosti pro sázení, loterieonline casina. Přejeme vám hodně štěstí do hry!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách