Staré hrady jsou často opředené legendami a pověstmi o bájných rytířích, kteří je obývali. Jeden takový na vás čeká také ve hře Secret of the Castle od společnosti Adell Gaming. Podaří se vám odhalit všechna jeho tajemství a odnést si všechny poklady, které skrývá? V naší recenzi vám dáme počáteční indicie, jak na to.

Vydejte se do středověku se Secret of the Castle

Hra Secret of the Castle od Adell je, jak samotný název napovídá, stylizovaná do prostředí hradu. Setkáte se v ní také se středověkými symboly, jako jsou zbraně a prapory, korbely a svitky, měšťanka, rytířské helmice nebo královská koruna, která samozřejmě vyplácí nejvíce. Narazit můžete také na podobiznu kata, který vám zde hlavu nesetne, ale naopak funguje jako Wild.

Automat je v oblíbeném čtyřválcovém provedení a obsahuje typických 81 výplatních linií. Jeho výhernost se pohybuje přibližně okolo 94 % podobně jako u většiny automatů od Adell. Minimální sázka je u automatu 1 Kč, díky čemuž si na své přijdou i umírněnější hráči.

secret of the castle

Tři mince otevírají bonus

Ačkoli je hra Secret of the Castle zasazená do časů středověku, nemusíte se bát, že bys přišel o svůj bonus. Tři nebo čtyři mince vám totiž otevřou cestu do bonusové hry, ve které získáte 10 nebo hned 20 volných zatočení. Všechny symboly přitom zůstávají stejné, přesto však má bonusová hra co nabídnout.

Když totiž nebudete mít dost štěstí a vaše roztočení vám nepřinese žádnou výhru, můžete si pomocí zámku ve spodní části každého z válců zamknout až 3 válce. Symboly na nich zůstanou i při dalším roztočení a doplní je pouze nezamknuté válce. Při troše odhadu a taktiky si tak můžete zajistit ještě lepší šanci vyhrát i v následujícím spinu.

Skrytý poklad najdete v Secret of the Castle (závěrečné hodnocení)

Čtyřválcové automaty jsou obecně velmi oblíbené. Díky Secret of the Castle by se však mohly stát ještě oblíbenějšími. Čeká vás v něm tradičních 81 výplatních liniích, které jsou pro čtyřválcové automaty typické. Těšit se můžete také na bonusovou hru, v níž můžete zamykat jednotlivé válce na místě nebo na slušné výhry. Secret of the Castle je zkrátka povedenou hrou se vším všudy.

Ovocné automaty jsou klasika, která nás jednoduše baví. Právě proto je tady další ovocná pecka od společnosti Pragmatic Play s názvem Juicy Fruits. Chcete se dozvědět, co vám tato ovocná hra přináší a na jaké novinky se můžete těšit? Přečtěte si naší recenzi, ve které jsme pro vás všechno potřebné shrnuli.

S Juicy Fruits se můžete těšit na víc než ovocný salát

Člověk by si po prvním pohledu na Juicy Fruits řekl, že jde o úplně obyčejný ovocný automat. Ostatně symboly tvoří klasické citrony, melouny, kiwi, limetky, jahody či švestky a další ovoce. Chybět pak nemohou ani další tradiční symboly ve formě sedmičky a zvonku, kdy sedmička vyplácí nejvíce.

Celá hra je však zasazená do poměrně netradičního hracího pole o velikosti 5×5. Jak už jsme u Pragmatic Play zvyklí, nechybí vynikající design a hudební podkres v jazzovém stylu. Co se RTP týče, automat nabízí solidních 96,51 %, což rozhodně není vůbec špatné. Hra má zároveň vysokou volatilitu, čímž potěší především ty, kterým nevadí si trochu zariskovat.

juicy fruits

Co nového přináší?

Juicy Fruits opravdu není tradičním ovocným automatem, jaký si můžeme pamatovat z kamenných casin. To můžete zjistit hned poté, co vám padne Wild. Ten se totiž nemusí vždy objevit jenom jako jeden symbol, ale může coby gigantický symbol vyplnit klidně celé hrací pole.

Nechybí zde ani Scatter symbol ve formě diamantu, se kterým můžete získat 6 free spinů. Během nich je vždy přítomný symbol Wild 1×1 a po zatočení se přesune na náhodnou pozici. Další Scatter symboly se během volných otáček shromažďují až do jejich konce a za každý 3. symbol získáte další 1 až 3 volná zatočení. Postupně se navíc zvětšuje i Wild symbol.

Poslední zajímavostí je takzvaná Ante sázka, která se aktivuje v levé části automatu. S ní do hry vložíte na začátku větší částku a získáváte také mírně vyšší šanci vyhrát. Tato funkce se u mnoha automatů nevidí.

Juicy Fruits vnáší čerstvý vzduch mezi ovocné automaty (závěrečné hodnocení)

Jenom těžko byste hledali větší klasiku, než jsou pravé ovocné automaty. V dnešní době už je velmi těžké mezi nimi najít nějaký, který by přinášel skutečně něco originálního. Na originalitu však zdá se mají u Pragmatic Play recept a přišli s výborným Juicy Fruit. Těšit se v něm můžete na free spiny, pohyblivý a rozšiřující se Wild nebo zajímavou funkci Ante sázky. Nenechejte si ho ujít.

Když se řekne egyptský faraon, většinu z nás pravděpodobně napadne slavný Tutanchamon. Do jeho hrobky se můžete nyní podívat prostřednictvím nového automatu od Pragmatic Play John Hunter and the Book of Tut. Zjistěte s námi, jak se hraje, co všechno nabízí a jaké dobrodružství s ním můžete prožít.

John Hunter and the Book of Tut nadchne všechny dobrodruhy

Srdce každého správného dobrodruha nebo archeologa amatéra jistě zaplesá hned při prvním pohledu na hru. Tvoří ji totiž staré egyptské symboly, jako je právě Tutanchamonova busta, scarabeus, socha kočky nebo samotný hrdina hry Jack Hunter, který vyplácí nejvíce. To celé je doplněné o klasické karetní symboly, které chodí častěji, ale výhry jsou u nich podstatně nižší.

Svým rozložením se jedná o klasický pětiválcový automat se třemi řadami. Jako tradičně se od Pragmatic Play můžete těšit na vynikající grafiku a tentokrát mírnější hudební podkres. Ve hře si můžete připsat až 5 500× svou sázku, což už opravdu není špatné.

Hra nabízí také poměrně slušnou RTP ve výši 96,5 % a celkem 10 výherních linií, na kterých můžete všechny symboly skládat. To pravé dobrodružství však přichází až po otevření Tutanchamonovy knihy.

John Hunter and the Book of Tut

Otevřete knihu a odhal luxusní bonusy

Jak už určitě všichni dobře víme, Pragmatic Play na bonusech a minihrách ve svých automatech rozhodně nešetří. V John Hunter and the Book of Tut hraje hlavní roli samozřejmě samotná Tutanchamonova kniha. Ta ve hře slouží jako Wild a zárveň i jako Scatter symbol.

Když získáte na hracím poli 3 a více symbolů knihy, hra vás automaticky odmění 10 free spiny. Během nich se aktivuje speciální funkce, kdy se před zahájením volných otáček vybere speciální expandující symbol. Pokud se tento symbol objeví na hracím poli kdekoliv alespoň 2×, roztáhne se po celém válci a vyplácí bez ohledu na výplatní linie. Během free spinů je pak možné získat další volná zatočení.

Probuďte v sobě dobrodruha s John Hunter and the Book of Tut (závěrečné hodnocení)

Hra John Hunter and the Book of Tut jednoduše nadchne všechny milovníky dobrodružství, a především starého Egypta. Automatu dominuje propracovaná bonusová hra a poměrně slušná RTP. Díky vysoké volatilitě je pak vhodná pro všechny odvážlivce, kteří se nebojí občas trochu zariskovat. Já osobně ji mohu pouze doporučit!

Mnozí lidé doslova milují pálivá jídla. Pocit pálení na jazyku a rtech i horko rozprostírající se uvnitř těla nám přináší pocit mírného adrenalinového zážitku. Ten si teď můžete přenést i do své hry díky automatu Chilli Heat od oblíbeného Pragmatic Play. Jaký pálivý recept si pro vás připravil?

Automat s vůní chilli – to je Chilli Heat

Pravděpodobně největší slávu dodala chilli papričkám mexická kuchyně. Možná i proto je celý automat Chilli Heat stylizovaný právě do oblasti této jihoamerické země. Coby symboly na vás čekají mariachi, kteří vyplácejí nejvíce, čivavy, tabasco omáčka nebo tequila. To celé je doplněné o klasické karetní symboly s nejmenší výplatou. Nechybí ani symbol Wild v podobě nápisu Chilli Heat

Jak už to tak u Pragmatic Play bývá, hru doprovází povedené animace, hudba podobná té tradiční mexické a krásný design. Chilli Heat se díky tomu hraje opravdu velmi příjemně a jistě potěší všechny hráče.

Co se mechaniky týče, Chilli Heat je klasický pětiválcový automat se třemi řadami symbolů. RTP automatu je 96,5 %, což představuje poměrně slušnou hodnotu. Hra má průměrnou volatilitu a je tak vhodná pro všechny typy hráčů. Výplatních linií v ní najdete celkem 25.

chilli heat

Chilli Heat a spalující slunce

V automatu Chilli Heat samozřejmě nechybí ani bonusová funkce. Ta se aktivuje v případě, že na prostředních válcích získáte 3 symboly slunce s knírkem. Za to následně dostanete automaticky 8 free spinů. Při nich mizí karetní symboly a zůstávají pouze ty s vyšší výplatou.

Další speciální funkcí, kterou jsme již mohli vidět i v jiných automatech od Pragmatic Play, jsou symboly peněz. Ty se zobrazují ve formě měšců s předdefinovanou hodnotou peněz nebo úrovně jackpotu. Pokud budete mít štěstí a získáte jich alespoň 6, spouští se funkce Automatické roztočení peněz.

V rámci této funkce zůstávají na válcích pouze symboly měšců a prázdná místa. Ty získáváte 3 free spiny, během kterých se prázdná místa doplňují o další měšce. Pokud některé z míst zaplníte, počet volných zatočení se resetuje zpět na 3. Takto hra pokračuje až do chvíle, kdy vyčerpáte všechna volná zatočení nebo zaplníte všechna pole měšci. Po konci hry se všechny hodnoty u měšců sečtou a přičtou se vám do výhry.

Tento peprný automat potěší i ty, kteří pálivé nemusí (závěrečné hodnocení)

Hry od Pragmatic Play se mohou pyšnit vynikajícím zpracováním a skvělými bonusovými funkcemi. Přesně to je také případ hry Chilli Heat. V ní si můžete připsat 8 volných zatočení nebo speciální funkci s penězi. Přidejte průměrnou volatilitu a RTP 96,5 % a získáte hru pro všechny hráče.

Diamanty fascinují lidi již od pradávna. Pohled na jejich lesk dokáže zamotat hlavu i těm nejsilnějším z nás. Ve hře Diamond Strike od Pragmatic Play se však žádného poblouznění nemusíte bát. Jestli se chcete dozvědět, co od ní můžete očekávat, pokračujte ve čtení. Všechno vám povíme.

Blyštivé diamanty v Diamond Strike

Automat Diamond Strike od společnosti Pragmatic Play jistě potěší všechny milovníky klasiky. Už na první pohled v něm totiž najdete klasický ovocný automat, kde výherní symboly tvoří citrony, švestky, melouny či třešně. Nechybí ani symbol sedmičky a zvonku, které se řadí mezi nejlépe vyplácející symboly. Prim mezi symboly však hraje diamant, který funguje jako symbol Wildu a zároveň vám při výhře vyplácí nejvíce.

Všechny tyto symboly můžete najít na klasickém pětiválcovém automatu se třemi řadami a 15 výplatními liniemi. Hra nabízí střední volatilitu, takže se výhry vyplácejí průběžně a můžete si připsat velmi vysoké i poměrně nízké. RTP hry je příjemných 96,48 %.

diamond strike

Free spiny a bonusová hra

Ti, kteří u nás pravidelně hrají hry od Pragmatic Play, jistě dobře ví, že celá řada z nich obsahuje zajímavé bonusové funkce milované všemi hráči. Výjimkou není ani Diamond Strike. Ve hře vás čeká Scatter symbol s nápisem Free Spins, který spouští 8 zatočení zdarma. Při každém volném zatočení se na hrací pole přidá extra Wild.

To však není jediný bonus ve hře. Objevují se v ní totiž i speciální zlaté sedmičky se třemi diamanty. Pokud kdekoli na obrazovce získáte 3 takové, spustí se Bonusová hra o jackpot. V ní si můžete připsat 10×, 30×, 100× nebo 1000× svou sázku. Při hře otáčíte klikáním diamanty a jakmile získáte 3 stejné symboly, připíšete si odpovídající jackpot.

Diamond Strike vás okouzlí (závěrečné hodnocení)

Jestliže se řadíte mezi hráče, kteří vyhledávají klasické hry, ale zároveň se nechtějí ochudit o moderní funkce, Diamond Strike bude přesně pro vás. Co se vzhledu týče, nepřináší sice nic nového, ale nechybí funkce free spinů a samozřejmě také možnost hrát o jeden ze čtyř jackpotů. Díky své průměrné volatilitě sedne všem hráčům a se slušnou RTP se neztratí ani mezi jinými automaty. Za zkoušku to rozhodně stojí.

Řadíte se i vy do početné skupiny milovníků různých westernů a celkově kultury divokého západu? Pokud je vaše odpověď ano, přinášíme vám automat přímo pro vás. Hra Wild West Gold od společnosti Pragmatic Play je jako vystřižená z Divokého západu. Staňte se obávaným pistolníkem a zjistěte, jaké funkce tato povedená hra nabízí.

Prostřílejte se k výhrám s Wild West Gold

K Divokému západu nepochybně patří drsní pistolníci a pistolnice, jejich kolty nebo měšce plné zlata, o které všichni usilují. Přesně to vás čeká také ve hře Wild West Gold od společnosti Pragmatic Play. K tomu se přidávají tradiční karetní symboly stylizované do westernu.

Jak už jsme v automatech od Pragmatic Play zvyklí, můžete se těšit na luxusní grafiku a skvělý hudební podkres. Všechny symboly sbíráte na celkem 40 výherních linií a RTP hry je až 96,51 %, což rozhodně není špatné. Hra Wild West Gold má všechno, co má moderní hra přinášet.

wild west gold

Bonus nesmí chybět

Co ale všichni na hrách od Pragmatic Play milujeme není pouze jejich celkově vynikající zpracování, ale především bonusové funkce, jimiž se hry tohoto výrobce pyšní. Pistolníci míří ve Wild West Gold přesně a rozhodně vás tak svými bonusovými kulkami neminou.

První z nich je populární funkce Wildu s násobitelem. Wildy se objevují na 2., 3. a 4. válci. Podle toho, kolik vám jich do herní kombinace padne, si pak můžete připsat 2×, 3× nebo 5× vyšší výhru. V případě více Wildů na jedné linii se jejich hodnota sčítá a vy tak můžete dosáhnout až na desetinásobek původní tabulkové výhry. To ale ještě není všechno.

Jestliže budete mít dostatečné štěstí, můžete si pomocí Scatter symbolů připsat free spiny. Ty získáváte už za 2 tyto symboly, ale při 5 symbolech dostanete hned 20 volných zatočení. Wildy v zůstávají po celou dobu na svém místě a vždy získají náhodný násobitel. Díky tomu mohou být výhry skutečně velmi vysoké.

Wild West Gold je trefou do černého

Coby milovníka westernů a her od Pragmatic Play mě hra Wild West Gold zaujala opravdu na první pohled. Pyšní se výbornou grafikou, senzačními funkcemi a lákavými vysokými výhrami. Jde o moderní automat se vším všudy, který navíc přichází s velmi slušnou RTP. Díky své vysoké volatilitě je pak vhodný spíše pro hráče, jimž nevadí trochu více si zariskovat.

Člověku by se mohlo zdát, že je ovocných automatů na trhu až příliš. To ale nikdy žádný správný hráč rozhodně nikdy neřekne. Když jsou navíc tak kvalitní jako hra Ultra Fresh od Endorphiny, všichni se k nim často a rádi vracíme. V našem článku vám představíme, co všechno vám tenhle super ovocný automat nabízí a jak se hraje.

Chutný ovocný salát s Ultra Fresh

Hra Ultra Fresh od Endorphiny v sobě mísí všechno, co si od ovocného automatu můžeš slibovat. Můžeš tak počítat s kombinací tradiční hratelnosti a moderního zpracování či povedeným retro hudebním doprovodem.

Stačí otevřít automat a hned na vás dýchne dávka nostalgie. Ultra Fresh totiž nabízí hrací pole se třemi válci a třemi řadami symbolů. Symboly představuje především tradiční ovoce, jako jsou hrozny, maliny, třešně, citrony nebo melouny. Aby toho však nebylo málo, můžete počítat i s Bary, hvězdami nebo sedmičkami, které tradičně vyplácejí nejvíce.

Své výplatní řady můžete tvořit na celkem 5 pevných výplatních liniích. Automat se vyznačuje nízkou volatilitou a slušnou RTP ve výši 96,01 %. Skvělé je také rozpětí sázek, které potěší začátečníky i profesionální hráče. Minimálně si totiž můžete vsadit za 0,25 Kč a maximální sázka představuje částku 1 000 Kč.

ultra fresh

Dvojnásobná porce štěstí

Někoho možná trochu zklame, že automat Ultra Fresh nenabízí žádné bonusové funkce ani například symbol Wild. To si však dokáže vynahradit alespoň zdvojnásobováním výher. Na dvojnásobnou tabulkovou výhru se můžete těšit vždy, když celé herní pole zaplníte stejnými symboly třešní, melounů, malin nebo citronů.

Ultra Fresh: ovocná klasika v moderním kabátku (závěrečné hodnocení)

Kdo by od hry Ultra Fresh očekával speciální funkce, bonusové symboly a podobné prvky, byl by nejspíš zklamaný. Pokud se ale řadíte mezi hráče, kterým jde především o čistou hratelnost a zábavu, Ultra Fresh vám udělá radost. Sám se k němu často vracím v případě, že si chci zahrát jednodušší hru a trochu se odreagovat. Díky zdvojnásobování výher, které padá navíc poměrně často, mi hra již přinesla zajímavé částky.

Kamenné herny bylo možné dříve možné najít prakticky na každém rohu. V dnešní době jsou však již pomalu na ústupu a většina hráčů preferuje své oblíbené automaty na internetu. Přesto však můžete díky peckám jako Ultra Burn od Pragmatic Play zavzpomínat, na jejich atmosféru. Pohodlně se usaďte a nechte se unést nostalgií!

Ovoce, tři válce a tradiční hratelnost

Věříme, že ovocné automaty není potřeba nijak blíže představovat. Řadí se totiž mezi vůbec to nejoblíbenější, co hazardní trh nabízí. Třešně, citrony, švestky, ale i sedmičky, Bary nebo hvězdy můžete najít i v automatu Ultra Burn, který pro vás vytvořila společnost Pragmatic Play a nově ho najdete také v naší nabídce.

Automat je každým coulem tradiční hrou. Jeho mechanika je postavená na 3 válcích s 5 výplatními liniemi. Zajímavé je určitě rozpětí sázek, kdy tu nejnižší je možné podat už za 1,25 Kč. Nejvyšší pak vychází na 500 Kč. Velmi slušná je i RTP, která sahá až k 96,62 %. Konzervativnější hráče však nemusí potěšit poměrně vysoká volatilita.

ultra burn

V Ultra Burn bonusové funkce nečekejte

Mnoho z nás si u automatů od Pragmatic Play zvyklo, že přinášejí různé propracované bonusové funkce, free spiny a další drobnosti, které sice mnoho hráčů lákají, ale jiní je považují za vysloveně rušivé.

Pokud se řadíte do té druhé skupiny, máme pro vás dobrou zprávu. V Ultra Burn je kladený důraz na čistou a jednoduchou hratelnost. Nejsou zde tedy žádné bonusové funkce, žádné vyskakující symboly, ani jiné věci, které by narušovaly váš herní zážitek.

Ultra Burn vás zahřeje nejen při dlouhých zimních večerech

Jestliže máte rádi klasické hry, nevyhledáváte bonusové funkce a všechno na automatech máte nejraději čisté, Ultra Burn pro vás bude jako stvořený. Ačkoli je stylizovaný do retro automatu, stále má velmi pěknou grafiku a hudební doprovod, čímž jistě potěší i milovníky modernějších her.

O ropě se oprávněně říká, že je to černé zlato. Kdo ji vlastní, nejen, že dokáže být královsky bohatý, ale zároveň dokáže doslova ovlivnit chod světa. Arabské státy se pak v tomto směru řadí mezi ty nejbohatší státy. Ropné pole vám sice Endorphina slíbit nedokáže, za to vás prostřednictvím The Emirate vezme na prohlídku luxusního arabského světa. Jste připraveni?

Šejkové, perské krásky i rychlá auta v The Emirate

Bohatí arabští šejkové jsou v evropském světě dobře známými milovníky luxusu. Právě luxus vystihuje to, co na vás ve hře The Emirate čeká. Celý automat disponuje povedenou grafikou a skvělým hudebním doprovodem. Mezi symboly najdete zlaté lampy, vodní dýmky, rychlá auta, šejky, perské krásky nebo Burdž Chalífu. Ta vyplácí nejvíce.

Mechanika automatu je velmi jednoduchá. Čeká na vás pět válců se třemi řadami symbolů a pěti fixními výplatními liniemi. I když je automat situovaný do luxusu, našince jistě potěší, že za sázku nemusí utrácet majlant. Jednu hru totiž můžete spustit už za 0,25 Kč. Slušná je také průměrná RTP, která mírně přesahuje 96 %.

the emirate

Scatter vyplácí kdekoliv

V automatu sice nenajdete žádnou bonusovou funkci, ale za to máte k dispozici symbol Scatter. Ten vyplácí tradičně bez ohledu na výherní linie a najít ho můžete na všech válcích. Tři takové symboly vám zaručí 2× vaši sázku, čtyři symboly už vám přinesou 5× vaši sázku a za pět Scatter symbolů získáte rovnou 50× svou sázku.

Po stránce bonusů a doplňkových funkcí je tak hra The Emirate určená spíše hráčům vyznávajícím klasiku. Žádné vlny bonusových funkcí, které by rušily plynulost hry tady opravdu nečekejte.

The Emirate vás vezme mezi smetánku

Automat The Emirate může být pro mnohé rozporuplný. Za výbornou grafikou a skvělým tematickým hudebním doprovodem se skrývá klasický pětiválcový automat s pěti výplatními liniemi. The Emirate nenabízí žádné bonusové funkce, za to si ho však můžete zahrát doslova za pár halířů. Přináší také výbornou RTP a nízkou volatilitu, což není nikdy na škodu.

Kdo by neměl rád Joker automaty? Právě v nich se totiž často snoubí klasická hratelnost s parádními doplňkovými funkcemi. A přesně to můžete čekat od hry Super Joker, kterou si pro vás připravili světoví výrobci z Pragmatic Play. Pojďte se s námi podívat, co všechno vám tato vynikající Joker hra nabízí.

Se Super Jokerem točíte dokud nevyhraješ

Na první pohled není na hře Super Joker vůbec nic neobvyklého. K dispozici jsou ti tři válce s 5 výplatními liniemi, v rámci kterých sbíráte retro symboly Barů, třešní, citronů, hvězd, zvonků a diamantů vyplácejících nejvíce.

RTP hry přesahuje 96 %, zatímco se může pyšnit průměrnou volatilitou. Potěší také minimální sázka. Hru totiž můžete roztočit už za 1,25 Kč, a i přesto máte šanci na poměrně vysoké výhry.

První zajímavost však přichází na řadu v momentě, kdy se vám celé dva válce posypou stejnými symboly, ale výhru přesto nezískáte. V takovém případě se totiž třetí válec bude točit tak dlouho, dokud vám nějaká ta výhra nepadne.

super joker

Dvě kola plná multiplikátorů

Zlatým hřebem však není funkce respinů, ale dvě kola s multiplikátory, která vám pomohou získat ještě zajímavější výhry. První kolo se aktivuje v případě, že jsou válce plné stejných symbolů a alespoň jednoho Wild jokera. Na tomto kole vám může padnout násobek 2×, 3×, 4×, 5× vaší výhry nebo symbol UP.

Právě díky UP se přesunete do druhého horního kola, které přináší ještě zajímavější násobitele. Vaše výhra se díky němu může znásobit 7×, 8×, 10×, 12× nebo hned 20×. Výhry se tak mohou vyšplhat opravdu pořádně vysoko.

Roztočte to se Super Jokerem na maximum

Joker automaty mám jednoduše rád. Spojení klasických ovocných a Joker funkcí s doplňkovými bonusy je něco, čemu zkrátka nemůžu odolávat dlouho. Super Joker přesně toto nabízí. Díky ovocným symbolům z něj nasajete klasickou hratelnost, ale až s opakovaným zatočením nebo jedním z kol násobitelů dostane ty opravdové grády. Roztočte to s ním na maximum a vyzkoušejte si ho na vlastní kůži.

Sedmičku obecně považujeme za šťastné číslo. Právě proto se také ve většině automatů řadí k symbolům, které vyplácejí nejvíce. Hlavní hvězdou jsou také v případě automatu Super 7s připraveného v dílnách oblíbeného Pragmatic Play. Přinesou sedmičky štěstí i vám?

Super 7s = klasická hratelnost v nádherném kabátku

Pokud můžeme vypíchnout něco, co je typické pro opravdu všechny hry od Pragmatic Play, nepochybně by to bylo vynikající audiovizuální zpracování. Přesně to na vás dýchne ihned po otevření automatu Super 7s.

Kromě toho se dočkáte pětiválcového automatu plného ovoce. Výherní symboly tvoří švestky, hrušky, pomeranče, hrozny a třešně. Nejvíce však vyplácí zlaté zvonečky a samozřejmě červené sedmičky.

Všechny tyto symboly skládáte na celkem 5 výplatních linií a roztočit válce můžete už za 1,25 Kč. Potěšující je také RTP hry, která činí 96,5 %. Volatilita je naproti tomu mírně nad průměrem, takže si v něm najdou to své konzervativnější hráči i ti, kteří rádi riskují.

super 7s

Scatter symboly pro ještě větší zábavu

Automat Super 7s nenabízí žádné doplňkové funkce nebo bonusové minihry. To někteří hráči možná neocení, zatímco jiní tuto možnost uvítají. Velké množství bonusových funkcí totiž může být matoucí a odvádět soustředění od hry samotné.

Přesto však není ve hře Super 7s všechno “černobílé”. K dispozici je vám alespoň symbol Scatter ve tvaru hvězdy. Tradičně vám může přinést výhru bez ohledu na výherní linie. Vaše výhra tak záleží pouze na počtu Scatter symbolů.

Za 3 Scatter hvězdy získáte 10× svou sázku, 4 Scattery vám přinesou rovnou 50násobek sázky a za maximální počet 5 Scatter symbolů dostanete 250× svou sázku. S nejvyšší sázkou si tak při dostatku štěstí můžete připsat 125 000 Kč.

Automat Super 7s je pro všechny vyznavače ovoce

Ovocných automatů jednoduše nikdy není dost. Možná i právě proto výrobci neustále přicházejí s dalšími a dalšími hrami. Pragmatic Play sice dělá převážně moderní hry plné bonusových funkcí, ale prostřednictvím automatů, jako je Super 7s, jasně ukazuje, že ani klasické hry mu nedělají problém. Ostatně, vyzkoušejte si to sami!

Kdo by nemiloval léto. Sluníčko, čerstvé ovoce a do toho pořádná porce zábavy. Přesně to vás čeká i na automatu Sparkling Fresh od Endorphiny, který navodí letní atmosféru v jakémkoli ročním období. Pojďte se s námi podívat, co pro vás tento moderní automat přichystal, jak se hraje a na co všechno se můžete těšit!

Co na vás čeká ve Sparkling Fresh?

Jako všechny automaty od Endorphiny vás Sparkling Fresh na první pohled jistě zaujme svým povedeným vzhledem a velmi povedeným hudebním doprovodem. Jinak je automat klasickým pětiválcem s pěti fixními výplatními liniemi posetými symboly ovoce. Každé roztočení navíc doprovází povedené animace i zvukové efekty.

Mezi ovocem můžete najít jablka, pomeranče, citrony, maliny, švestky nebo melouny. To celé je doplněné o fialové sedmičky, které zde plní roli nejlépe vyplácejícího symbolu.

Jak už jsme zmiňovali, hratelností se jedná spíše o klasický automat. Potěší tak především všechny milovníky tradičních ovocných her, kteří však hledají alespoň modernější grafiku. Vynikající je, že si automat můžete zahrát už za 25 haléřů. Nemusíte tak v honbě za výhrami riskovat příliš peněz.

sparkling fresh

Scatter a velmi slušné RTP

Hra Sparkling Fresh je určená opravdu spíše vyznavačům čisté hratelnosti. Nenabízí tak žádné zbytečné bonusové funkce, kterým stejně trvá věčnost, než se objeví. Místo toho však nabízí Scatter symbol v podobě hvězdy. Ten vyplácí bez ohledu na výplatní linie, a to podle toho, kolik jich na hrací pole dostanete. Tři symboly vám dají dvojnásobek sázky, čtyři symboly pětinásobek a za pět symbolů dostanete rovnou 50× svou sázku.

I díky tomuto symbolu má hra velice slušnou návratnost hráči – 96,01 %. Kromě toho se také pyšní nízkou volatilitou, takže si na své přijdou ti, kteří mají rádi spíše umírněnější hry.

Sparkling Fresh vám rychle stoupne do hlavy

Říká se, že bublinky rychle stoupají do hlavy. U Sparkling Fresh je to velmi podobné. Díky možnosti sázet nízké částky, slušné RTP a nízké volatilitě však kocovina nemusí být tak nepříjemná, jako je tomu u šampusu. Osobně se mi velmi líbí grafické zpracování hry při zachování nostalgického nádechu. Zkuste, jestli vám také tak sedne.