Double 27

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automaty

Jste unaveni po dlouhém dni, nebo dokonce po dlouhé cestě? Tak si všimněte poutače, který stojí při cestě a složte hlavu v motelu s názvem Double 27. Tenhle hrací automat vám pomůže složit nohy na stole a zažít zábavu, která vás parádně zrelaxuje!

Double 27 přináší dvakrát více ovocných výher!

Český automat Double 27 od Casimi vás zaplaví vlnou slaďoučkého ovoce. A také vlnou všech možných výherních linií. Protože ačkoliv je tento výherní automat čtyřválcový, nabízí 2×27 výherních linií.

Hrací pole je tedy rozděleno na dva oddíly, kdy vyhráváte v liniích zleva doprava i naopak. A přitom vám k tomu stačí pouze tři vedle sebe stojící symboly. Ale samozřejmě tu platí, že pokud vedle sebe budou hned čtyři symboly, dočkáte se mnohem zajímavější výhry.

Double 27 - automat - casimi

Pomocníci Wild a Scatter

Kromě dvojité várky výherních linií se v automatu Double 27 můžete těšit na pomoc od Wild symbolů. Ty zastoupí všechny symboly na hracím poli, které vám chybí do vytvoření výherní kombinace. Wildy jsou tedy hodně, hodně žádoucí.

Hodně žádoucí jsou také Scattery. Když se na obrazovce objeví tři, dostáváte se do bonusové hry s 10 free spiny. Za čtyři Scattery pak dostanete hned 15 volných otáček. A to už je pořádná nálož vzrušení a výher.

Double 27 je připravený rozdávat radost na všechny strany. A to doslova. Máte-li rádi automaty, na kterých se často něco děje, a na kterých výhry mohou přijít i v tu nejméně očekávanou chvíli, potom jste na správném místě. Zkuste ho! Na našich stránkách za to nic nedáte. Hrací automaty zdarma zde můžete hrát po neomezeně dlouhou dobu, bez nutnosti registrace!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty