27th Cabaret

3
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
SYNOT
Téma hry
retrohudební

Chcete si užít návštěvu zakouřeného kabaretu? Potom navštivte hrací automat 27th Cabaret od Synotu! Tento online automat vám ukáže, jak se tančí v záři reflektorů! A Ještě navíc vám může přihrát velmi příjemnou výhru!

27th Cabaret

27th Cabaret a jeho zábavné funkce

27th Cabaret je hrací automat se třemi válci a pěti výherními řádky. V srdci automatu tančí klasické herní symboly – A, K, Q, J, 10 – stejně jako vzácnější symboly – kořeněné parfémy, labutěnky, neonové cedule, klobouky, nebo dokonce spoře oděné dámy.

Spoře oděné dámy mají zástupnou funkci (Wild). Jakmile je zahlédnete na hracím poli, rádi se vám představí v plné kráse a velikosti. Dámy se totiž roztáhnou na celou výšku válce. Díky tomu uvidíte vše, a to včetně výher!

Zdaleka největší zábava přichází ve chvíli, kdy se na válcích potkají tři dámy. V tomto případě jste trefili „Full screen“, neboli plné plátno. A máte nárok na 500násobek sázky. A to se rozhodně vyplatí!

Přijměte pozvání, dámy čekají!

27th je vaší jistou vstupenkou do světa lechtivého vzrušení, jazzové hudba a třpytivých kostýmů. A stejně tak se jedná o poukaz na herní seanci plnou adrenalinu! Máte-li chuť na takovou jízdu, přijměte pozvání…

Podobné hrací automaty

Všechny automaty