4 spin

7
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
eGaming
Téma hry
ovocné automaty

Vydejte se na sběr šťavnatého ovoce v parádním hracím automatu od E-gamingu. Vyzkoušejte kouzlo bonusové hry, která vás odmění až na 54 výherních řádcích. Automat 4 Spin přináší dokonalou esenci ovocných automatů a automatů s funkcí criss-cross.

Hrací automaty od společnosti E-gaming se vyznačují vysokou návratností a pohodovou hrou, kterou čas od času rozčísne pořádný příliv adrenalinu. A online automat 4 Spin se nese přesně v tomto duchu.

4 spin

4 Spin – bonusová hra, která vás zvedne ze židle

Ovocné symboly v hracím automatu 4 Spin jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Tyhle symboly přinášejí běžné výhry, jenže jsou počítány jak zleva doprava, tak i zprava doleva. Pokud navíc vytočíte čtyři symboly v řadě, tak kromě běžné výhry za maximální počet symbolů se vám přičte ještě výhra za tři symboly z druhé strany. Příjemné přilepšení, které ještě zvyšuje výhernost.

Ačkoliv bohaté násobky výher v základní hře jsou velmi příjemné, největší zábava v hracím automatu 4 Spin přichází s vlnou dalších symbolů. V první řadě je tu Žlutá sedmička, která nahradí všechny zbývající symboly na hracím poli kromě Scatter. Dále tu máme Scatter v podobě hvězdy, který přináší náhodnou výhru. A nakonec je tu symbol Bonusu.

Tři a více symbolů s označením „B“ aktivuje bonusovou hru. V ní dostanete 10 free spinů. V rámci bonusové hry se potom nehraje na deset základních výherních linií, ale hned na 27 výherních linií zleva doprava a na dalších 27 výherních linií zprava doleva (tzn. funkce Criss-Cross). To znamená mnohem vyšší šance na výhru. V praxi ozkoušeno a v praxi potvrzeno – tahle bonusová hra má neskutečné grády.

Výborný hrací automat od E-gaming

Hrací automat od 4 Spin má všechno, co čekáme od špičkového výherního automatu. Hrstka běžných ovocných symbolů je doplněna zajímavými herními pravidly. Díky nim se dočkáte navýšení výhry při vytočení čtyř symbolů v řadě, stejně jako napínavé bonusové hry, ve které to létá hlava nehlava. Pokud máte rádi zábavu v klasickém ovocném hávu, není co řešit. 4 Spin vám sedne jako zadek na hrnec.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty