40 Classic

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
akční

Výherní automaty, které využívají jako hrací symboly obrázky diamantů, jsou spolu s těmi ovocnými mezi hráči vůbec nejpopulárnějšími. Vývojářská společnost Casimi má ve své nabídce také takové. Jedním z nich je i slot 40 Classic. Co přesně hráčům nabízí?

 Diamantové hrací pole ve hře 40 Classic

Online automat 40 Classic navrhli jeho tvůrci jako pětiválcový se čtyřmi řádky. Na této poměrně velké hrací ploše se protáčejí symboly různě barevných diamantů ve společnosti několika dalších tradičních symbolů. Potkáte se zde tak s diamantem oranžovým, žlutým i zeleným, stejně jako se dvěma typy barů a dvěma verzemi oblíbených sedmiček. Sedmičky, konkrétně ty červené jsou vůbec nejcennějším symbolem ve hře. neboť dokážou přinést až patnáctinásobek sázky.

Jak již samotný název automatu napovídá, výherních linií je na hracím roštu nastaveno plných 40. Vyhodnocování výherních kombinací na výherních liniích zde probíhá zásadně standardně, znamená to, že kombinace jsou vyhodnocovány zleva doprava a vždy je potřeba srovnat vedle sebe alespoň tři stejné symboly.

40 classic

Speciální a bonusové symboly a funkce

Prvním speciálním symbolem ve hře je divoký Wild symbol, který umí nahradit všechny další symboly, kromě těch speciálních. Kromě Wild symbolu je zde také tzv. bonus Wheel. Kdykoliv se objeví na válcích v počtu alespoň tří kusů, na každém z těchto kol bude vylosován počet otáček zdarma. Všechny tři hodnoty se potom sečtou a hráči si mohou začít užívat free spinů.

Během volných otáček se na hrací ploše objevuje místo klasického Wild symbolu tzv. Double symbol. Ten kromě toho, že nahrazuje ostatní symboly, umí také násobit výhry. Díky těmto funkcím je automat 40 Classic zábavný a rozhodně stojí za zahrání.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty