4×4 Fruits

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Adell
Téma hry
ovocné automaty

Je ve vás alespoň kousek strojaře? Pak si toto dobře promazané soukolí od Adell Gaming rozhodně užijete! V 4×4 Fruits se v sobě totiž snoubí dobře známá ovocná tématika s velmi netradičním mechanismem, který zkrátka šlape tak, jak má. Pojďte se s námi na tento zajímavý slot podívat blíže.

Ovoce ze železa

Stejně jako v každém stroji má i ve 4×4 Fruits každá součástka své neoddělitelné místo. Celý systém v něm pomáhají rozbíhat symboly ovoce s železným jádrem. Roztočit železná kola tak můžete pořádně s citrony, jablky, pomeranči nebo švestkami. Nejvíce však dokáží přihrát mechanické hvězdy nebo sedmičky.

Soukolí tohoto mechanického automatu se roztáčí na 4 válcích se 4 řadami symbolů. Výherních linií se v něm ukrývá 6, což sice není moc, ale rozhodně to plně dostačuje. RTP hry se jako již tradičně u Adell her průměrně pohybuje okolo 94 % a její volatilita je na průměrné úrovni. Automat má tak všechny předpoklady proto potěšit všechny typy hráčů.

4x4 Fruits

Obraťte 4×4 Fruits naruby

V čem však automat vyniká nejsou zvláštně modelované symboly ovoce nebo jeho industriální nádech. Hlavní funkci představují bonusové symboly s číslem, které ho dokáží otočit o celých 90 stupňů. Stačí, když na hracím poli najdete alespoň jedno.

Samotné číslo indikuje, kolikrát se celý automat 4×4 Fruits o 90° otočí. Může se vám to podařit jednou, dvakrát nebo třikrát. S každým zatočením se posoudí nově vzniklé výherní kombinace a vaše šance na výhru se s nimi zvyšuje. Čím více tedy automat otočíte, tím vyšší máte šanci vyhrát. Každé otočení navíc funguje jako respin, takže se vám neodečítají další sázky.

4×4 Fruits je sen všech mechaniků

Automat 4×4 Fruits je po všech stránkách opravdu netradiční. Nejen, že má zajímavou grafiku s mechanickými prvky, ale nabízí také unikátní možnost celé hrací pole otočit a připsat si další výhry. Tuto funkci v mnoha automatech opravdu nenajdete a už jenom kvůli ní stojí za to si tento automat zdarma na našem webu vyzkoušet.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty