5 Stones

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Adell
Téma hry
dobrodružnéhistorické

Kdybychom měli vybrat nejoblíbenější tematické zařazení automatů, starý Egypt by byl jednoznačně v TOP trojce. Právě do něj se můžete vydat také prostřednictvím legendární hry 5 Stones od českého studia Adell Gaming. Co stojí za jeho popularitou?

Do hrobky s 5 Stones

Hra 5 Stones vás pasuje do role archeologa, který se vydává prozkoumat prastarou hrobku faraonů. Na své cestě skrze ni se budete setkávat s různými egyptskými symboly, jako je Sfinga, kříže, psohlavci, kočky, skarabové nebo pyramidy. Nejlépe vyplácí právě Sfinga, nejméně pak vaše archeologické vybavení.

Grafika automatu působí trochu zastarale, avšak stále se jedná o vizuálně velmi povedený kousek. Hrát budete na celkem 5 válcích, do kterých je rozloženo 17 výherních linií. RTP hry se pohybuje v rozmezí od 90 do 99 %, avšak její průměrná hodnota je někde okolo 94 %. Vyšší volatilita potěší především herní dobrodruhy.

5 Stones

Pět kamenů přináší pět bonusů

To nejdůležitější ve hře si jistě všimnete hned na první pohled. Pod každým válcem se totiž nachází pět zaprášených bonusových kamenů. Právě po nich také hra nese svůj název a každý z nich vám dokáže připravit bonus, pokud je naplníte drahokamy.

Na každém drahokamu je označená hodnota, která se přičítá do kamene. Jestliže nasbíráte 5 drahokamů do jednoho z kamenů, aktivuje se vám jeho bonus s nejvyšší hodnotou drahokamu. Získat tak můžete násobitel, free spiny, Mystery výhru, Wildy do hracího pole nebo Megawin v podobě zlatého symbolu vyplaceného dle tabulky.

Násobitel se může vyšplhat na hodnotu až 8×, free spinů je celkem k dispozici až 5. Mystery výhra vám dokáže zajistit znásobení vaší sázky až 500× a Wildů lze také do hracího pole dostat až 5. U Megawin pak záleží na vybraném zlatém symbolu, kde nejvíce vyplácí samotná Sfinga.

5 Stones – Nejlepší automat od Adell

Není divu, že se hra 5 Stones řadí mezi ty vůbec nejhranější hry od Adell Gaming. Možnost sbírat bonusové kameny jako doplněk k běžným symbolům je zkrátka lákavá. Když navíc můžete získat bonusy ve formě free spinů, násobitelů nebo Mystery výher. Zkuste si ho sami na našem webu a zjistěte, jestli i z vás bude ten správný archeolog.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty