6 Fruits Deluxe

3
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
SYNOT
Téma hry
ovocné automaty

Máte chuť na skutečně mimořádný hrací automat a zážitek v 6 Fruits vám už nestačí? Potom zkuste hrací automat 6 Fruits Deluxe, který je pochopitelně ještě mnohem „promakanější“!

6 Fruits Deluxe je pětiválcový hrací automat od společnosti Synot. V základu se od svého populárního předchůdce 6 Fruits moc neliší, obsahuje totiž ovocné symboly jako jsou citrony, švestky, hroznové víno, melouny, pomeranče a třešinky. Stejné je to s pěti výherními řádky a nakonec také se symboly Sedmičky a Zlaté hvězdy.

6 Fruits-Deluxe-logo-hraci-automat-synot

V záři Zlaté hvězdy s 6 Fruits Deluxe

Sedmičky v 6 Fruits Deluxe přináší výhru ve výši 1000násobku sázky. Tři Zlaté hvězdy pro vás znamenají výhru ve výši 50násobku sázky. A je jedno, kde na hracím poli je najdete.

To nejlepší v 6 Fruits Deluxe přichází se Stříbrnou hvězdičkou. Jedná se o bonusový symbol. 3 Stříbrné hvězdičky přinesou 10 free spinů, 4 Stříbrné hvězdičky 15 free spinů a 5 Stříbrných hvězdiček dokonce 20 free spinů, což je naprosto neuvěřitelné! Dovedete si představit tu nálož?

6 Fruits je v základu jednoduchá hra, která vám ovšem dokáže okouzlit jak vysokými výhrami, tak i příslibem bohaté bonusové hry. Jestliže máte rádi ovocné symboly, 6 Fruits je připravena přijmout vás do svého království.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty