81 Joker Fruits

3
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
SYNOT
Téma hry
joker automatyautomaty 81

Rozesmátý Joker čeká, aby vám mohl vyplatit odměny hned na 81 výherních řádků! Máte-li rádi Joker automaty a automaty 81, užijete si dokonalou zábavu!

81 Joker Fruits je ovocný hrací automat s lehce komiksovou grafikou. Je pěkně barevný, rozjařený a veselý, ale co je ještě důležitější, moc pěkně se hraje.

10-duvodu-proc-jsou-online-automaty-absolutni-hit, 81 Joker Fruits

Dvojnásobná radost v 81 Joker Fruits

Joker zmíněný v úvodu v tomto online automatu plní funkci Wildu. To znamená, že s radostí a lehkostí zastoupí všechny chybějící symboly a pomůže vytvořit výherní sadu. Kromě Wildu se ve hře setkáš už jenom s výherními symboly – citrony, švestky, melouny, pomeranče a nebo hvězdy.

Klasickou bonusovou funkci 81 Joker Fruits nemá. To ovšem neznamená, že by neměl připravené překvapení. Když se vám podaří vytočit 4 stejné symboly na prostředních pozicích každého válce, dostanete free spiny. A pokud se vám náhodou poštěstí trefit plné plátno symbolů s nižší hodnotou, tak se vaše výhra zdvojnásobí.

Nová a přesto úplně jiná!

81 Joker Fruits je hrací automat od Synotu. Ostatní produkci této společnosti se v mnohém podobá, ale v mnohém se i liší. Je hodně barevný a plný radosti. Do bonusového kola se dostanete s mnoha různými herními symboly. A vždycky můžete čekat pěknou výhru, protože ve hře je spousta výherních řádků. Tohle prostě musíte zkusit, i kdybyste nechtěli!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty