81 Vegas Multi Fruits

3
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
SYNOT
Téma hry
ovocné automatyretroautomaty 81

Vydejte se na výlet do města hříchu s klasickým hracím automatem 81 Vegas Multi Fruits!

81 Vegas Multi Fruits přináší čtyři válce a 81 výherních linií. Jedná se o online automat od Synotu, v jehož útrobách se setkáte s plnou nůší ovocných symbolů. Aby však dostál své pověsti a poskytl dostatek neonové zábavy, která se na všechny nadšené hráče ukrývá (nejen) v nevadské poušti, vedle citronů, melounů, třešní, švestek a pomerančů narazíte také na symboly Barů a Sedmiček.

81 Vegas Multi Fruits

Vývěsní tabule jako násobiče výher

Zdaleka největší zábava je ovšem se symboly Wildů, které vypadají jako vývěsní tabule v kamenných casinech. Symboly Wildů pomohou vytvořit výherní kombinaci, zastoupí totiž všechny chybějící symboly na hracím poli. A pokud se vám navíc s Wildem podaří něco sestavit, výhra se patřičně znásobí.

Jeden Wild ve výherním řádku přináší 2násobek běžné výhry, dva Wildy potom 4násobek a tři Wildy dokonce 8násobek původní výhry. A teď si představte, že se vám Wildy šikovně promísí a pomohou hned na několika z již zmiňovaných 81 výherních řádek!

81 Vegas Multi Fruits – klasika, která se nepřejí

81 Vegas Multi Fruits je výherní automat, který se nikdy nemůže omrzet. I když na první pohled vypadá jako zcela běžný hrací automat, po pár otočkách zjistíte, že se moc pěkně hraje. Wildy lítají vzduchem, a pokud to zrovna moc nejde, pořád je tu hned 81 výherních řádek!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty