Aladdin and the Magic Carpet

10
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
SYNOT
Téma hry
dobrodružnépohádkové

Máte rádi pohádky? Tak se s námi pojďte vypravit do těch 1000 a jedné noci. Aladin ve hře Aladdin and the Magic Carpet přilétá na vaše obrazovky (ať už PC nebo mobilu) na kouzelném koberci, aby s vámi zažil příjemné chvilky a pořádně vás pobavil!

Aladdin and the Magic Carpet je povedené pokračování online automatu od Synotu s názvem Aladin and the Golden Palace. A pokud si myslíte, že změny byly pouze kosmetické, tak jste slovutného vývojáře podcenili.

Výherní automat Aladdin and the Magic Carpet má pět válců a opět přináší známou pohádkovou tematiku. Na rozdíl od předchozího hracího automatu nabízí celkem 9 výherních řádků a mnohem šťavnatější bonusy.

Aladdin-and-the-Magic-Carpet-logo--hraci-automat-synot, Aladdin and the Magic Carpet

Koberec v Aladdin and the Magic Carpet není jen do počtu

Když vám na hracím poli přistanou symboly Koberce, můžete se těšit na pořádné překvapení. Koberec se totiž dokáže roztáhnout na celý válce a pak zastoupit všechny chybějící symboly. To může znamenat významný rozdíl, zvlášť pokud jste natrefili na dva vzácné symboly (a nebo dva symboly Koberce).

Velkou moc má v tomto automatu také symbol Džina. Plešatý chlapík s culíčkem umí zaskočit tam, kde je ho potřeba (Wild). A když ho trefíte na hracím poli alespoň 3×, dostane vás do bonusového kola v podobě 10 free spinů.

Pohádka začíná v bonusovém kole

V bonusovém kole se dějí opravdové zázraky. Wild symboly se nejen roztahují, ale také násobí výhry. Jeden Wild symbol ve výherní kombinaci přináší 2násobek výhry, dva Wildy symboly potom 4násobek výhry a nakonec tři Wild symboly 8násobek původní výhry. A to je setsakra nářez!

Aladdin and the Magic Carpet je důstojné pokračování jedné z největších klasik od společnosti Synot. V lecčem svého předchůdce položí na lopatky, především potom co se týče bonusového kola a násobků výhry. Jestliže máte rádi zázraky, tak tady na ně můžete narazit.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty