Apocalyptic Wild

7.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Adell
Téma hry
dobrodružné

V roce 2012 skončilo poslední období mayského kalendáře a mnoho lidí se domnívalo, že by měl v prosinci tohoto roku nastat konec světa. Naštěstí se tak nestalo a my zde můžeme dnes být a užívat si vynikající hry. Jednou z nich je například Apocalyptic Wild od Adell, která se zabývá právě tématem Mayů a konce světa. Pojďte se s námi podívat, jak se hraje.

Konec světa s online automatem Apocalyptic Wild

Jak jsme již zmiňovali, hra Apocalyptic Wild od Adell si hraje s tématikou konce světa v roce 2012. Hlavními symboly hry tak jsou mayské štíty, bumerangy, znak orla a ocelota, mayská tanečnice s bojovníkem nebo zlatý šperk, který vyplácí nejvíce. Nechybí přitom ani Wild symbol ve formě křišťálové lebky, který je však sám o sobě nevýherní.

Celý hrací automat je zasazený do prostředí mayského chrámu. Obsahuje 5 válců se 4 řadami symbolů, což se zase tak často nevidí. Automat obsahuje celkem 26 výplatních linií, které vám mohou přihrát výhry až do výše dvousetnásobku vaší sázky.

Apocalyptic Wild

V Apocalyptic Wild přináší 2012 bonus, nikoliv zkázu

Rok 2012 je již dávno za námi a my tak můžeme s jistotou říci, že konec mayského kalendáře neznamenal konec světa. Apokalypsu přitom nepřináší ani ve hře Apocalyptic Wild. Pokud se vám totiž podaří kdekoliv na herním poli složit datum 2012, získáváte 10 bonusových free spinů.

Free spiny probíhají se stejnými symboly, ale objevuje se v nich speciální Wild symbol. Ten náhodně zaplní celý jeden válec. To výrazně zvyšuje vaši šanci na doplnění výherní kombinace a získání zajímavé výhry. Další výhry však během free spinů bohužel získat nelze.

Konec světa na online automatu

Doby, kdy bylo datum 2012 využívané různými konspirátory a senzacechtivými jedinci, jsou už dávno pryč. Vy si ale tyto všelijaké časy můžete díky Adell Gaming trochu připomenout ve hře Apocalyptic Wild, která vás vezme přímo za tvůrci slavného mayského kalendáře. Čekat na vás v ní mohou zajímavé výhry i free spiny. Když k tomu přidáte celkem solidní RTP a příjemné grafické i zvukové zpracování, dostanete perfektní pětiválcový automat.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty