Apparatus

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
eGaming
Téma hry
fantasy

Práce v továrně umí být pořádně náročná, špinavá a zdlouhavá. To ale ve hře Apparatus od E-gamingu rozhodně neplatí. Jste připraveni vydat se na směnu a vysloužit si super výhry? Pak pokračujte ve čtení, rádi vás zaučíme.

Nastavte si herní linie v Apparatus

Apparatus od E-Gamingu je plný robotů, ventilů, trubek a jiných industriálních vymožeností. Ty jsou rovnoměrně rozmístěny po hracím poli o velikosti 5×3 a zahrát si díky nim můžete o opravdu zajímavé výhry. To celé je doprovázeno perfektními animacemi a jemným zvukovým podkresem, který nijak neruší celkový dojem ze hry.

Mnoho hráčů jistě ocení možnost nastavit si výherní linie. Těch si totiž můžete zapnout hned 30 nebo se spolehnout pouze na jednu. S tím samozřejmě upravujete také výši vaší sázky, takže si hru můžete plně uzpůsobit podle vlastních preferencí.

Bonusová hra s respiny

Stejně jako u všech automatů je samozřejmě největším lákadlem Apparatu bonusová hra s free spiny. Tu zde aktivuje 7, 8 nebo 9 symbolů Scatter v podobě ventilátoru. Ty pak spouští 7, 15 či až 30 volných zatočení.

V této bonusové hře je automaticky aktivována RESPIN funkce. To znamená, že všechny symboly ve výherní kombinaci zůstávají na místě a válce se znovu roztočí. Díky tomu máte šanci, že do kombinace přibudou další symboly a doplní ji. Takto to jde až do té doby, než se vyplní celé hrací pole nebo nepřijde symbol, který by kombinaci doplnil.

Apparatus

Apparatus je továrna na skvělou náladu

Chcete-li si oddychnout po práci ve skutečné továrně nebo v jakékoli jiné firmě, Apparatus je pro to jako stvořený. Tato pětiválcová pecka od E-gamingu nejen skvěle vypadá, ale nabízí také vynikající bonusovou hru s funkcí respinů, kterou známe i z jiných E-gaming titulů. Získat tak můžete až 30 volných zatočení a v nich vytvářet nekonečné výherní kombinace přes celé výherní pole. Do továrny Apparatus se zkrátka budete vracet rád.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty