Asian Ways

7.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Casimi
Téma hry
dobrodružné

Asijská kultura je jistě fascinující a o zájmu lidí o ni svědčí nejen velká návštěvnost asijských restaurací. Malý exkurz do jejích tajů nabízí vývojářská společnost Casimi Gaming i hráčům online automatů v podobě hry Asian Ways. Užijí si jej ale i ti hráči, kteří zrovna nemají na nočním stolku slovník mandarínské čínštiny. Co konkrétně tedy automat Asian Ways nabízí?

Originální herní plocha v automatu Asian Ways

Hrací plocha automatu Asian Ways je na první pohled trochu odlišná od té tradiční podoby, kterou známe z většiny ostatních hracích automatů. Fakt, že sestává ze čtyř válců, ještě není nikterak speciální. Zajímavý je ale počet řádků. Ty jsou totiž u některých válců dva, u jiných tři. Na tomto netradičním poli je potom definováno 12 výherních linií.

Co se symbolů týká, potkáte se zde s asijskými znaky, známým symbolem jing-jang nebo obrázky čínských draků. Ten zlatý je potom nejcennějším symbolem ve hře a přináší hned desetinásobek sázky. Jako obvykle platí, že hru vám bude zpestřovat přítomnost speciálních symbolů. Jakých?

asian ways

Speciální symboly a funkce

Ve hře se nachází jeden speciální symbol v podobě zlatého gongu. Jedná se o Wild symbol, který jako obvykle nahrazuje ostatní symboly, současně ale dokáže také aktivovat respiny. Jejich počet závisí na tom, kde konkrétně se Wild symboly na ploše objeví.

Wild symbol gongu na prostředním řádku a některém ze dvou prostředních válců znamenají 4 respiny, dva Wild symboly ve stejné poloze znamenají 8 respinů apod. V průběhu respinů se navíc Wild symboly po hrací ploše posouvají ve směru, který závisí na tom, zda se jedná o respin lichý nebo sudý. Celá bonusová hra je tedy poměrně komplikovaná a její pochopení vyžaduje trochu cviku.

Automat Asian Ways je zábavou hrou zasazenou do přitažlivého prostředí, technicky skvěle zpracovaná a obsahuje originální speciální funkce. Tak do toho!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty