Aztec Jaguar

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
SYNOT
Téma hry
historické

Jaguáří válečníci byli tou nejobávanější zbraní, jakou Aztékové při boji s kolonizátory měli. Jejich odvaha daleko přesáhla jejich říši a jejím ztělesněním je hra Aztec Jaguar od Synotu. Dokážete si v ní vydobýt výsostné postavení mocného válečníka a získat bohatství, která se s tím pojí?

Popadněte kopí a do boje!

Narozdíl od skutečných jaguářích bojovníků se nemusíte bát, že byste při hře Aztec Jaguar přišli o krk. Vaším úkolem je totiž na celkem 25 výherních liniích tohoto pětiválcového automatu poskládat co nejvíce stejných symbolů. Mezi nimi najdete tradiční A, K, J a Q znaky, ale také samotné válečníky plnící funkci Wildu, kopí, aztécké znaky nebo bonusové symboly, o kterých si povíme dále.

Wildy jako už tradičně nahrazují všechny symboly kromě těch bonusových a Scatteru. Bonusové symboly pak mají podobu slunce s určitou částkou nebo hodnotou in-game jackpotu, který můžete vidět přímo nad hracím polem.

Hold and Win v Aztec Jaguar

To, čím Aztec Jaguar opravdu vyčnívá, je množství bonusových funkcí. První z nich je funkce Hold and Win, která se aktivuje po zisku alespoň 6 bonusových symbolů kdekoli na hracím poli. V rámci ní zůstávají tyto symboly přidržené na obrazovce a probíhají respiny zdarma, při kterých se může bonusovými symboly vyplnit celá obrazovka.

Respiny končí, když se do kombinace nepřidá žádný další znak nebo je již vyplněné celé hrací pole. S každým novým znakem se objeví původní 3 respiny, takže máte šanci hrát opravdu dlouho. Na konci respinů se sečtou všechny částky uvedené u bonusových symbolů a celkový součet je vaše výhra.

aztec jaguar

Free spiny a The Big Symbol funkce

Kromě Hold and Win však Aztec Jaguar nabízí také volná zatočení. Ty aktivujete otevřením tří bran na válcích 2, 3 a 4. Celkem jich můžete získat 5. V bonusové hře s free spiny se navíc aktivuje další bonusová funkce s názvem The Big Symbol. Díky ní jsou všechny prostřední válce vyplněny jedním symbolem a o vaší výhře rozhodují pouze krajní válce.

I v bonusové hře pak máte šanci aktivovat Hold and Win nebo získat další free spiny navíc. S touhle náloží bonusů se určitě skvěle zabavíte při každé dlouhé chvíli.

Aztec Jaguar je skvělá hra nabitá bonusy

Stejně jako museli jaguáří válečníci ovládat všechny zbraně známé Aztékům, přináší Aztec Jaguar všechny funkce, které byste u herního automatu čekali. Nabízí totiž free spiny s funkcí velkých symbolů, bonusovou Hold and Win funkci a teoretickou výhernost až 96,08 %. Zkuste své štěstí a vydejte se na výpravu do této starobylé říše.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty