Big Show

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
eGaming
Téma hry
ovocné automatyakční

Máte rádi klasické herní automaty? Pak byste měli zbystřit! Hra Big Show od české společnosti E-gaming je totiž přesně tou tříválcovou klasikou, kterou jsme byli zvyklí vídat v klasických hernách. K tomu však nabízí doprovodné moderní funkce, díky kterým získává na ještě větší atraktivitě. Pojďte se s námi podívat, jak se hraje!

Jak se Big Show hraje?

Na první pohled se může zdát, že Big Show nenabízí nic, co byste již na hracích automatech neviděli. Hrací pole je osazeno symboly ovoce a čísel na 3 válcích v celkem 3 řadách. Výhru si na nich můžete zajistit prostřednictvím celkem 5 různých výherních linií, jež jsou šikovně zaznačeny přímo na herním poli.

Skutečný unikát z něj však dělají symboly krásných tanečnic, jež mu dodávají výjimečný šmrnc a vám mohou pomoci k ještě zajímavějším výhrám.

Násobitel v Big Show

Tanečnice hrají v Big Show roli symbolu Wild a zároveň také násobitele. Symboly tanečnic jsou rozloženy do 3 částí, kdy část hlavy násobí výhru na dané linii 3×, část těla 2× a část nohou 1×. Kromě násobitele vám však přináší možnost ucházet se o výhru v rámci free spinů.

Big Show je hrací automat s free spiny

Jestliže se vám podaří všechna herní pole kompletně zaplnit symboly tanečnic, automaticky vyhráváte 15 volných zatočení. V bonusové hře se počet výherních linií zvyšuje na 27 a s ním tedy roste i vaše šance na výhru.

Všechny výhry získané v rámci volných zatočení v Big Show se shromažďují do Free banku a vyplaceny vám budou okamžitě po dokončení všech volných zatočení.

big show

Mystery symboly aneb zvonky štěstí

Nejen tanečnice však mohou v Big Show spustit bonusovou hru. Štěstí vám totiž mohou přinést také zvonky. Stačí, aby se na hracím poli objevily alespoň 3× a budete přesunuti do Mystery hry. V rámci té vyplácí každý zvonek v hracím poli náhodnou částku odvozenou od minimální a maximální výhry na vámi provedený vklad.

I klasika může překvapit (závěrečné hodnocení)

Na Big Show se mi osobně hodně líbí vizualizace do klasických automatů, ze které na vás okamžitě dýchne závan nostalgie. Herní zážitek je však ještě umocněn symboly tanečnic, které dokáží spustit volné otáčky a zároveň fungují jako multiplikátor pro ještě vyšší výhry. Když k tomu ještě navíc zazvoní zvonky, máte o vzrušení postaráno.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty