Bikers Gang 27

7.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
BigWin Games
Téma hry
dobrodružnéhudební

Vydejte se na odvážný výlet s online automatem Bikers Gang 27 od českého vývojářského studia BigWin Games. Nakopněte motorku a rozjeďte se po legendární Route 66 vstříc osudu a snad i vysokým výhrám!

Bikers Gang 27 není pro žádné čajíčky, naopak. Hra je navržená pro tvrďáky, kterým nevadí život na hraně. Vývojáři dělali vše pro to, aby vám každý spin vstřikoval adrenalin do žil v extrémně vysokých dávkách.

bikers gang 27

Bikers Gang 27 je jako na koncertu rockové muziky!

Díky dokonale zpracované grafice a sountracku, který vám do uší posílá rockové balady a metalové riffy, se občas můžete cítit jako na koncertu tvrdé muziky. Tak dejte volume doprava a pořádně si tuhle audiovizuální pochoutku užijte!

Online automat Bikers Gang 27 přináší 3 válce po 3 polích. Celkem má ve svém repertoáru 27 výherních řádek a pěkně ostré symboly. Nejvíce si pomůžete obrázkovými symboly Route 66 (přináší free spiny a násobí výhry), logo motorky (mystery), motorku v ohni (výhra 2000násobku sázky) a motorkáře (Wild).

Bikers Gang 27 je zcela neobyčejný hrací automat, který vás zve do světa adrenalinu a vzrušení z rychlosti. S každým točením se můžete těšit na načekané zvraty a velkorysé bonusy. Přidejte se ke gangům na motorkách a perfektní mix zábavy si pořádně užijte! Tento automat rozhodně stojí za zkoušku!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty