Blazing Reels

10
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
eGaming
Téma hry
ovocné automaty

Blazing Reels od Egamingu jsou moderní variací na klasické ovocné automaty s povedeným vizuálem, výtečnými animacemi a několika zajímavými funkcemi, které vás udrží při hře. Zjistěte s námi, jak se Blazing Reels hraje a jaké jsou jeho hlavní přednosti.

Co vás na Blazing Reels jistě zaujme hned na první pohled, je především jeho grafické zpracování. To je opravdu senzační a je za ním vidět velké úsilí vývojářů z Egamingu. Jen kvůli grafice jej však jistě nehrajete. Pojďte se proto s námi podívat, co automat umí a jaké výhry vám může přinést.

Jak se v Blazing Reels vyhrává?

Ve své podstatě je Blazing Reels úplně klasickým ovocným automatem s 5 válci po 4 herních řadách. Na těch se objevují symboly ovoce, jako jsou melouny, třešně, citrony či například švestky, které vám mohou přinést výhru na celkem 40 výherních liniích. Mezi ovocem nejvíce vyplácí symbol hroznů, který dokáže vaši sázku až zdesetinásobit.

Kromě ovocných symbolů se však na automatu nachází také číslo 7, které zároveň funguje i jako Wild a nahrazuje všechny symboly vyjma symbolu Scatter. Hlavní hvězdou automatu, pomyslně i doslova, je však jiný symbol.

blazing reels

Hvězda přináší ty největší výhry

Hlavním tahákem Blazing Reels je totiž Scatter symbol hvězdy. Jestliže kdekoli na herním poli získáte alespoň 3, bude výherní kombinace vytvořena bez ohledu na to zda leží na výherní linii či nikoli.

Pokud vám na hracím poli padne 5 hvězd, vaše sázka se znásobí hned 500×, což je hodnota, která mnohdy náleží těm nejvyšším bonusům. Vložíte-li do hry maximální sázku, můžete na automatu dosáhnout nejvyšší možné výhry v online casinu vůbec.

Blazing Reels potěší milovníky klasiky i moderních her (závěrečné hodnocení)

Blazing Reels představuje skvělé spojení klasického ovocného automatu s 5 válci a skvělého audiovizuálního zpracování těch nejmodernějších her. Na Blazing Reels se navíc nejen skvěle dívá, ale může vám přinést i velmi vysoké výhry atakující maximum možného. Osobně se k němu vždy v dlouhých chvílích rád vracím.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty