Blind Wild

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Adell
Téma hry
ovocné automaty

Ovocných automatů jednoduše nikdy není dost. Hráči je milují a výrobci tak jednoduše nemají žádný důvod přestat je vytvářet. Se skvělou ovocnou hrou pod názvem Blind Wild přišla také společnost Adell, jejíž automaty jsou populární nejen u nás, ale i v zahraničí. Chcete se dozvědět, co nového přináší? Pokračujte ve čtení!

Automat je plný ovoce

Jak jsme již uváděli výše, hra Blind Wild od Adell je na první pohled úplně obyčejnou ovocnou hrou. Výherní symboly v ní tvoří třešně, citrony, pomeranče, švestky, hrozny nebo melouny. Zlatým hřebem pak je klasická sedmička, která vyplácí nejvyšší výhry.

Z názvu hry je však jasné, že svou roli bude mít také Wild. Ten je totiž přítomný při každém zatočení a po stisknutí tlačítka pro roztočení automatu se náhodně přesouvá po hracím poli. Díky tomu tak máte každé kolo trochu větší šanci na výhru, protože samozřejmě nahrazuje všechny symboly ve hře. Tedy kromě bonusového.

Pokud vás zajímají technické parametry automatu, pak vězte, že automat má tři válce se třemi řadami symbolů a pěti výplatními liniemi. Průměrná RTP automatu se pohybuje okolo stále slušných 94 % a vsadit si můžete už za 1 Kč.

blind wild

Roztočte bonus v Blind Wild

Všichni hráči milují bonusy a je proto škoda, když na automatu žádný nenajdete. To ale rozhodně není případ Blind Wild. Jestliže se vám podaří na hracím poli získat 3 symboly s nápisem Bonus, automaticky dostanete 10 volných zatočení.

Během free spinů je každá výhra se symbolem Wild vždy vynásobená Wild násobitelem. Jeho hodnota začíná na ×1, ale při každé nevýherní otočce se zvýší. Díky tomu se může stát, že na konci volných zatočení získáte násobitele ×10. Připsat si tak můžete opravdu solidní výhry.

Blind Wild vás chytí a nepustí (závěrečné hodnocení)

Automat Blind Wild od společnosti Adell je opravdovým klenotem mezi ovocnými hrami. Kombinuje v sobě totiž neumírající klasiku s prvky moderních automatů. Při každém zatočení je na hracím poli Wild, můžete si připsat 10 free spinů a v nich máte dokonce k dispozici násobitele. Jestliže hledáte povedenou ovocnou hru, Blind Wild je pro vás jasnou volbou.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty