Blood Revival

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Apollo Games
Téma hry
akčníhoror

Máte rádi horory? Strachu se vysmíváte do tváře a noční toulky opuštěným městem jsou pro vás každodenní chleba? Pak bude Blood Revival od Apollo Games přesně tím automatem, který hledáte!

Blood Revival je vylepšenou verzí slavného hracího automatu Blood, který se řadí mezi ty nejoblíbenější na českém trhu. Chcete se postavit svému strachu a zároveň si zahrát o skvělé výhry? Pojďte jej s námi vyzkoušet!

Blood Revival – hrací automat s Wildy, které násobí výhry

V Blood Revival najdete hrací pole s 5 válci, na kterém se objevují klasické symboly písmen a s nimi také tajuplné znaky spojené s upíry, jako je kříž, česnek, rakev nebo přímo jejich podobizny. Výhru vám tyto symboly mohou přinést na celkem 20 pevných výherních liniích.

Ochuzeni pak samozřejmě nebudete ani o symboly Wild, které výherní kombinaci 2× znásobují nebo o speciální bonusové symboly spouštějící nejzajímavější část tohoto automatu. Stačí přitom, aby vám na herním poli padly aspoň tři.

Bonusová hra s free spiny uzamyká potřebné symboly

Po zisku minimálně 3 Bonus symbolů v Blood Revival budete okamžitě přesunuti do speciální bonusové hry. V té platí stejné linie i další náležitosti jako v běžné hře. Přesto má však nespornou výhodu.

V bonusové hře se totiž spouští funkce Sticky win, kdy jsou výherní kombinace upevněny “řetězem” v herním poli a spouští se další volné zatočení, které může vaši výherní řadu ještě obohatit. Toto pokračuje až do doby, kdy je vyplněno celé pole nebo nepadl symbol, který by řadu doplnil. Výhry se zde mohou vyšplhat do opravdu ohromných výšin.

blood revival

Blood Revival – po první výhře vás strach jistě opustí

Blood Revival od Apolla je opravdu povedenou hrou, na které oceňuji především skvělé hororové zpracování a hutnou atmosféru doplněnou o podařené zvukové efekty. Nejlepším jejím prvkem je výborná bonusová hra, na kterou si sice obvykle počkáte (z mých zkušeností padne asi 1 za 100 zatočení), ale rozhodně stojí za to. Pár ukázek z mých výher na Blood Revival najdete na YouTube.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty