Bomberos

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
dobrodružnéakční

Hoří, hoří! Vydejte se na hasičský zásah plný adrenalinu, kde vám oheň nepopálí prsty, ale naopak zahřeje vaši peněženku! Představujeme vám český hrací automat „Bomberos“, který vás nechá zahrát si na hrdinné hasiče a vysloužit si přitom hřejivé výhry! Zapomeňte na tradiční hasičskou výbavu – díky tomuto automatu vám v casinu bude nejlepší zbraní proti plamenům štěstí!

Objevte plameny výher ve výherním automatu Bomberos!

Zapomeňte na monotónní tikání hodin v práci. Online automat Bomberos od Casimi vás vtáhne do akce, kde každé otočení válce může znamenat rozdíl mezi běžnou výhrou a životní trefou. Na pěti válcích se rozprostírá 20 výherních linií, kdy výherní řady mohou být násobičem navýšeny až 16×. A to je teprve začátek!

velka-vyhra-bomberos-automat-big-win

Ve světě výherního automatu se setkáte s hasiči ve žluté a červené uniformě, kteří jsou tak štědří, že už při pohledu na dva jejich symboly cítíte, jak se vám nadouvá peněženka. A když se vám podaří trefit patu pěti hasičů? Potom se můžete připravit na to, že váš bankovní účet se rozhoří pořádným požárem.

Ale co by byl hasičský zásah bez pořádného vybavení? S kyblíkem vody sice neuhasíte skutečný požár, ale v Bomberos s ním můžete dojít k pořádné výhře. Stačí si pomoci Wild symbolem. Přitom platí, že čím více je Wild symbolů, tím vyšší násobič výher vám přinese (2, 4, 8, 16).

Bonusová hra, která hasí žízeň po velkých výhrách

Extra napětí vám potom přinesou symboly Scatter v podobě megafonů. Megafony odstartují bonusové kolo s 10 free spiny, která se podobá bonusové hře v Hunter’s Dream 2. Výhry v bonusovém kole se zafixují na místě a následně dojde k respinu, který výhry často ještě vylepšuje. Respiny pokračují až do chvíle, kdy už se na hracím poli neobjeví žádná nová kombinace.

Tak co, jste připraveni uhasit svou žízeň po vzrušení a bombastických výhrách? Bomberos vás čeká s otevřenými dveřmi hasičské stanice! A nezapomeňte – tentokrát je oheň na vaší straně!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty