Book of Secrets 6

10
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
SYNOT
Téma hry
fantasypohádkové

Book of Secrets patří k vůbec nejoblíbenějším hrám, se kterými Synot kdy přišel. To byl jistě jeden z hlavních důvodů, proč se rozhodl tuto kapitolu zatím neuzavírat a naopak do ní připsat pár řádků navíc. Jak se v nové Book of Secrets 6 čte a co všechno vám nabízí? To se dozvíte v naší recenzi.

Více válců a nižší maximální sázka v Book of Secrets 6

Na první dobrou si určitě všimnete, že nový Book of Secrets má o jeden válec navíc. Celkem má tedy 6 válců, díky čemuž se sice zvýšila jeho volatilita, ale zároveň také nabral na unikátnosti. Synot totiž v nabídce moc šestiválcových automatů nemá.

Dalším rozdílem je také snížená výše maximální sázky. Ta je dána na 200 Kč, přičemž u jeho předchůdce byla nastavena na obvyklejších 1 000 Kč. Jinak je však vzhledově automat zcela stejný. Na 10 výherních liniích najdete zde krásnou archeoložku, symboly písmen a čísel nebo egyptské kříže.

book of secrets 6

Odhalte tajemství free spinů

Bez rozdílů zůstal také herní systém, ve kterém opět hraje prim právě Kniha tajemství. Ta zde funguje nejen jako Wild symbol, ale zároveň vám může přinést volná zatočení v případě, že na hracím poli nasbíráte alespoň 3 exempláře.

V bonusové hře se pak náhodně vybere speciální symbol, který se v případě možné výhry roztáhne po celém válci a může tak výrazně zvýšit vaše šance na vyšší částky. I v rámci bonusové hry se pak objevují symboly knihy, které vám mohou přihrát další volná zatočení navíc.

Ještě více zábavy s Book of Secrets 6

Book of Secrets 6 přináší stejné funkce jako jeho předchůdce a s nimi také stejnou porci zábavy. Ta je navíc rozšířená na netradičních 6 válců, což vám dává možnost získat ještě zajímavější výhry na jedno zatočení. Mírnou nevýhodou je pak vyšší volatilita, díky které můžete sice získat vyšší výhry, ale padají o poznání méně často.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty