Bookmaker´s Line

7.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Casimi
Téma hry
sportovní

Sportovní sázky jsou oblíbenou zábavou mnoha fanoušků. Pokud se to týká i vás a současně máte kladný vztah i k výherním automatům, vývojářská společnost Casimi pro vás připravila prakticky dokonalý slot. Nese jméno Bookmaker´s Line, a nejen sportovní fandové se u něj určitě královsky pobaví. Především nabídka speciálních funkcí stojí skutečně za to.

Standardní hra

Herní plocha automatu Bookmaker´s Line je rozložená na pěti válcích se třemi řádky. Jednotlivá herní pole jsou zaplněna buď čísly, anebo obrázky symbolizujícími různé sporty. Nechybí zde fotbalový míč, tenisový míček, míč na rugby nebo vlajka startující motoristické sporty.

Na hrací plochu nastavili vývojáři celkem deset fixních výherních linií. Již v rámci běžné hry je však přítomná jedna zvláštnost. Jedna z výherních linií je vždy označena jako speciální (tzv. bookmaker´s line) a platí pro ni speciální násobitel všech výher. Speciálních funkcí je však na automatu mnohem více.

Bookmaker´s Line

Speciální symboly a funkce automatu Bookmaker´s Line

Prvním speciálním symbolem je Wild symbol, který v duchu tradic nahrazuje ostatní herní symboly a pomáhá tak vytvářet výherní kombinace. Kromě něj se občas potkáte se Scatter symboly, které bez ohledu na to, zda leží na výherní linii či nikoliv, spouští bonusovou hru v podobě volných zatočení. V průběhu free spinů navíc platí, že si hráč může vybrat dva symboly, které budou násobeny speciálním multiplikátorem, tedy „kurzem“.

Grafika automatu je líbivá a po celou dobu hry hraje hráčům do uší jemný a nevtíravý soundtrack. Online automat Bookmaker´s Line je skvělý příklad pěkně zpracovaného tematického automatu s originálním námětem.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty